Виробництво фотоплитки як бізнес

Бажання прикрасити власний будинок, зробити його унікальним і таким, що відрізняється від інших, притаманне кожній людині. Саме тому постійно з’являються нові варіанти здійснення цієї справи. Виробництво фотоплитки як бізнес привертає увагу не тільки потенційних споживачів даного продукту, а й заповзятливих бізнесменів, які бажають створювати щось унікальне та заробляти на цьому гроші. Якщо у вас є величезне бажання відкрити свій бізнес, але на це немає грошей, то ви завжди можете взяти швидкий кредит на картку. І завжди пам’ятайте — немає проблем, які не вирішуються!

На сьогоднішній день, завдяки сучасним технологіям, у людей є можливість втілювати в життя свої найнезвичайніші фантазії, не витрачаючи на це багато сил і часу, наприклад, декоративні наливні підлоги. До цього ж розряду і виробництво фотоплитки. Це стандартна керамічна плитка, на яку різними методами (деколі, сублімації, ультрафіолетовий, прямий друк) наноситься зображення. Малюнок роздруковується на окремо взятій плитці або на кількох і з неї, як із мозаїки, викладають панно. Сфера її використання в будинку досить велика, басейн, ванна, кухня. Дуже часто фотоплитку використовують для прикраси інтер’єрів готелів, ресторанів, кафе.

Найпростішим методом виробництва фотоплитки вважається прямий друк. Технологія гранично проста: поверхня плитки (бажано світлих тонів) знежирюється та очищається; рівномірним шаром за допомогою фарбопульта на неї розпорошується прекоат лак; висушується протягом декількох хвилин; плитка міститься на столик принтера і починається друк, що триває до 5 хвилин; переміщення плитки в сушильну шафу, розігріту до 150 градусів, на 10 хвилин.

Для організації виробництва фотоплитки як бізнесу необхідно закупити перелік спеціального обладнання та витратних матеріалів, куди входить: принтер для друку на кераміці, фарбопульти, комп’ютер, камера для сушіння, прекоат-лак, чорнило, а також меблі для розташування всього цього. Орієнтовна вартість капіталовкладень на початковому етапі 57 тис. дол. Все залежить від якості, характеристик та країни виробника обладнання.

Сучасне обладнання не займає багато місця, тому займатися виробництвом фотоплитки як бізнесом можна навіть вдома, а коли обсяги виготовлення вийдуть на серйозний рівень, вам все-таки доведеться задуматися про окреме приміщення.

Цим видом діяльності, при невеликих замовленнях, можна займатися самостійно. Надалі варто найняти працівника, який вам допомагатиме в даній справі.

Створюйте каталог своїх робіт, викладайте їх в інтернеті, адже потенційний замовник у будь-якому разі захоче побачити їх «наживо». Намагайтеся укласти договір з різними будівельними магазинами про розміщення своєї продукції. Розмістіть оголошення у нових будинках (ліфтах) з пропозицією ваших послуг.

Бізнес на виробництві фотоплитки певною мірою залежить від сезону, взимку помічається невеликий спад виробництва. Однак при грамотному підході та правильній організації це не повинно надзвичайно сильно позначиться на вашому доході. Адже ринок дуже потребує цієї продукції. Успіхів!

Залишити відповідь