Виробництво декоративних свічок

15.12.2020 - 07:33 | Категорія: Виробництво

Товар, який дуже затребуваний серед населення. Яке свято обходиться сьогодні без цих яскравих аксесуарів? А коли мова заходить про недорогий подарунок, перше, що спадає на думку, це красива декоративна свічка. Так що якщо ви володієте художнім смаком і при цьому любите творити, то цей бізнес для вас. Якщо говорити про рентабельність, то власний свічковий заводик може дати від 250 до 1000%. Не погано! Отже, працювати вирішено у вільному гаражі.

Чи є особливі вимоги, що пред’являються до приміщення? Їх декілька: – площа вашої майстерні повинна бути не менше 15 квадратних метрів, спеціально потрібно виділити місце для верстата, де будуть відливатися свічки; – в приміщенні не повинно бути занадто жарко, щоб була можливість зберігати товар (відлиті свічки); – необхідно забезпечити витяжку і вентиляцію; – приміщення повинно бути чистим. Це особливо важливо, якщо ви вирішите виготовляти свічки для прикраси тортів топ 20 верстатів для бізнесу в гаражі – декоративні свічки Які матеріали знадобляться вам для роботи? Сюди входять: – віск або парафін; – бавовняні гноти; – барвники (спеціальні або зроблені на масляній основі); – ефірні масла для виробництва ароматичних свічок; – різні елементи для прикраси (намистини, блискітки, стрічки).

Як організувати збут продукції? Поговоріть з власниками сувенірних крамниць. Якщо ваші свічки будуть дійсно гарними і якісними, то реалізувати їх через лавку буде нескладно. Підвищений попит на подібний товар буває перед святами.

Ніщо не заважає вам заздалегідь випустити спеціальну святкову партію: до Нового Року, 8 березня, Великодня. Обов’язково приходьте зі своїми виробами на ярмарку товарів ручної роботи. Велика ймовірність, що тут ви знайдете свого покупця. Скільки грошей доведеться вкласти в запуск свічкового бізнесу? Для покупки матеріалу на першу партію товару вам знадобиться близько 100 доларів. Стільки ж піде на некондицию (ви неодмінно зіпсуєте перші екземпляри, перш ніж навчитеся створювати свої шедеври). Коли вироби почнуть продаватися, за кожну художню роботу можна отримати близько 300 рублів.

Пробуйте!

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.