Виробництво декоративних свічок

Товар, який дуже затребуваний серед населення. Яке свято обходиться сьогодні без цих яскравих аксесуарів? А коли мова заходить про недорогий подарунок, перше, що спадає на думку, це красива декоративна свічка. Так що якщо ви володієте художнім смаком і при цьому любите творити, то цей бізнес для вас. Якщо говорити про рентабельність, то власний свічковий заводик може дати від 250 до 1000%. Не погано! Отже, працювати вирішено у вільному гаражі.

Чи є особливі вимоги, що пред’являються до приміщення? Їх декілька: – площа вашої майстерні повинна бути не менше 15 квадратних метрів, спеціально потрібно виділити місце для верстата, де будуть відливатися свічки; – в приміщенні не повинно бути занадто жарко, щоб була можливість зберігати товар (відлиті свічки); – необхідно забезпечити витяжку і вентиляцію; – приміщення повинно бути чистим. Це особливо важливо, якщо ви вирішите виготовляти свічки для прикраси тортів топ 20 верстатів для бізнесу в гаражі – декоративні свічки Які матеріали знадобляться вам для роботи? Сюди входять: – віск або парафін; – бавовняні гноти; – барвники (спеціальні або зроблені на масляній основі); – ефірні масла для виробництва ароматичних свічок; – різні елементи для прикраси (намистини, блискітки, стрічки).

Як організувати збут продукції? Поговоріть з власниками сувенірних крамниць. Якщо ваші свічки будуть дійсно гарними і якісними, то реалізувати їх через лавку буде нескладно. Підвищений попит на подібний товар буває перед святами.

Ніщо не заважає вам заздалегідь випустити спеціальну святкову партію: до Нового Року, 8 березня, Великодня. Обов’язково приходьте зі своїми виробами на ярмарку товарів ручної роботи. Велика ймовірність, що тут ви знайдете свого покупця. Скільки грошей доведеться вкласти в запуск свічкового бізнесу? Для покупки матеріалу на першу партію товару вам знадобиться близько 100 доларів. Стільки ж піде на некондицию (ви неодмінно зіпсуєте перші екземпляри, перш ніж навчитеся створювати свої шедеври). Коли вироби почнуть продаватися, за кожну художню роботу можна отримати близько 300 рублів.

Пробуйте!

Залишити відповідь