Виробництво бескаркасних меблів

Якщо в попередньому розділі ми говорили про виробництво традиційної «жорсткої» меблів, то зараз хочемо звернути вашу увагу на пошиття м’яких безкаркасних. Попит на цю затишну деталь інтер’єру продовжує зростати, при цьому ніша по її виробництву зайнята слабо. Так чому б не спробувати здійснити старт бізнесу саме на цей товар? Тим більше, що окупається він за пару-трійку місяців. Різновидів м’яких меблів небагато: це пуфики, крісла, дивани. І складається все це з тканинної оболонки, наповненої гранульованим пінополістиролом. Меблі надзвичайно зручна, адже вона здатна приймати форму тіла людини, що сидить в ній. Ще одна незаперечна перевага безкаркасних меблів – це її легкість.

Навіть маленька дитина зможе запросто перетягувати свій стільчик з місця на місце. За м’якими меблями легко доглядати, так як верхня оболонка знімається і стирається. Ці комфортні сидіння знайшли застосування не тільки в квартирах і дачних будинках, але і в молодіжних клубах, дитячих установах, кафе, салонах краси. Що вам знадобиться для виробництва?

З обладнання потрібна промислова швейна машинка і стіл для крою тканини. Решта витрати підуть на закупівлю матеріалу. Шиється виріб з тканини двох видів: для внутрішнього чохла і зовнішнього. Для внутрішнього підійде плащова тканина або сатин. Для зовнішнього використовується вельвет, велюр, тафта.

Як варіант – штучна шкіра або хутро. Ще потрібно буде придбати довгі застібки-блискавки, адже верхній чохол повинен зніматися для прання. Ну і наповнювач, кульки пінополістиролу. В результаті у вас вийде яскравий зручний у використанні предмет інтер’єру. Але є в цій затії і один серйозний мінус.

Крім приміщення для самої майстерні вам знадобиться склад для готової продукції. Адже ці об’ємні крісла займають занадто багато місця. Так що майте на увазі цей момент.

Залишити відповідь