Виробництво батончиків мюслі

Виробництво батончиків мюслі. На ринок вийшло нове покоління функціональних продуктів харчування – батончики мюслі. Вони відмінно вписуються в щоденний раціон харчування, є багатим джерелом вітамінів і мінералів. Вже давно доведено, що запорука гарної фігури і міцного здоров’я – це правильне харчування. Але людина нашого часу постійно зайнятий і це правильне харчування дуже складно багатьом вписати в свій і до того перевантажений день, і ми вибираємо перекушування фаст-фудом замість здорової їжі. Але тепер з’явилися батончики мюслі, які відмінно можуть замінити перекус на бігу. Батончики легко можна взяти з собою, так як вони дуже компактні.

Історія популярності. На ринок вийшло нове покоління функціональних продуктів харчування – батончики мюслі. Вони відмінно вписуються в щоденний раціон харчування, є багатим джерелом вітамінів і мінералів. Вже давно доведено, що запорука гарної фігури і міцного здоров’я – це правильне харчування. Але людина нашого часу постійно зайнятий і це правильне харчування дуже складно багатьом вписати в свій і до того перевантажений день, і ми вибираємо перекушування фаст-фудом замість здорової їжі. Але тепер з’явилися батончики мюслі, які відмінно можуть замінити перекус на бігу.

Батончики легко можна взяти з собою, так як вони дуже компактні. Історія популярності. Батончики компании Bio Food Lab (Основатель — Елена Шифрина) показали нам, что не обязательно придерживаться при производстве классической рецептуры и можно спокойно отказаться от добавления злаков. Take a Bite — батончики, которые помимо своих полезных свойств являются еще и диетическими, благодаря их особому составу, включающему в себя лишь орехи и сухофрукты. Польза батончиков мюсли. Батончики допомагають стежити за вагою, насичують організм вітаміном Е, магній, кальцій, калій, вітаміни групи В, залізом і при цьому даний продукт досить-таки поживний і не містить шкідливого холестерину.

Батончики покращують роботу кишечника, допомагають виводити з організму шлаки і токсини, а харчове волокно, що міститься в них, сприяє розвитку корисних бактерій в травному тракті. Батончики ідеально підходять для людей, які звикли харчуватися продуктами натурального походження, худнуть за допомогою мюслі, ведуть спортивний спосіб життя, відчувають нестачу вітамінів або ж просто для тих, хто бажає утамувати відчуття голоду смачним і корисним продуктом. Батончики відмінно підходять для вживання в їжу практично з будь-якими напоями. Основні компоненти батончиків мюслі: * пластівці * горіхи * насіння * родзинки астрологически * чорнослив * Chernoplodnaya Горобина * цукати * мінерали * Корисні кислоти * клітковина * licetin * вітаміни Такий вид бізнесу як виробництво батончиків мюслі є досить рентабельним, так як цей продукт зумів завоювати любов споживача завдяки своїм корисним властивостям і реалізувати батончики не складе ніяких труднощів.

Залишити відповідь