Вимоги та обладнання для боулінгу

Вимоги та обладнання для боулінгу. 25,41 м – це стандартна довжина доріжки в боулінгу, яка включає зону розбігу, саму доріжку і машину для установки кеглів – пінспоттер. Також потрібен прохід для обслуговування пінспоттера приблизно 1-1,5 м., І близько 4 м. Для зони відпочинку гравців. Площа необхідна також для бару, більярду, технічного проходу. Залежно від кількості доріжок розраховується ширина залу. На одну доріжку потрібно як мінімум 55 кв. м. Якщо їх буде дві, то потрібно 3,46 м., Три – 5,25м, чотири – 6,85 м, шість – 10,23 м і т. Також не забуваємо про висоту залу, вона повинна бути як мінімум 4 м. У боулінгу основну частину прибутку формують постійні клієнти, або вже можна сказати професійні гравці, і вони будуть трепетно??

ставитися до всіх стандартам і правилам боулінгу. Так що радимо вам все зробити як належить.25,41 м – це стандартна довжина доріжки в боулінгу, яка включає зону розбігу, саму доріжку і машину для установки кеглів – пінспоттер. Також потрібен прохід для обслуговування пінспоттера приблизно 1-1,5 м., І близько 4 м. Для зони відпочинку гравців. Площа необхідна також для бару, більярду, технічного проходу. Залежно від кількості доріжок розраховується ширина залу. На одну доріжку потрібно як мінімум 55 кв. м. Якщо їх буде дві, то потрібно 3,46 м., Три – 5,25м, чотири – 6,85 м, шість – 10,23 м і т. Також не забуваємо про висоту залу, вона повинна бути як мінімум 4 м. У боулінгу основну частину прибутку формують постійні клієнти, або вже можна сказати професійні гравці, і вони будуть трепетно??

ставитися до всіх стандартам і правилам боулінгу. Так що радимо вам все зробити як належить. Якщо ви хочете, щоб клієнти до вас приходили знову і знову, при цьому звали своїх друзів і знайомі, вам потрібно не тільки облаштувати все всередині, але і зробити комфортним перебування поза приміщенням. Йдеться про паркування, під’їзних шляхах.

Не забувайте, що боулінг-клуб можна назвати тільки тоді повноцінним, коли відвідувач відчуває себе там добре весь вечір, не піклуючись ні про що. Пінспоттер – найголовніша деталь обладнання. Етоспеціальная і механічно складна деталь для збору і розстановки збитих кеглів. У ній більше трьох тисяч найрізноманітніших деталей і важливо, щоб вона була довговічна, якісна, надійна. Раніше до винаходу пінспоттера, цю складну роботу виконував спеціальнонанятий человек. К повноцінному комплекту також відносять систему автоматизованого повернення куль (її конвеєр проходить під настилом площадки); доріжку, систему автоматичного підрахунку очок (головний компонент її – монітор, на якому навпроти імен всіх гравців відображаються окуляри); Дерево використовують для покриття доріжок.

Так, це дорого, але є альтернатива – синтетичні матеріали. Та й по довговічності останнім прослужить довше. Ви можете вибрати обладнання собі по кишені з трьох представлених на ринку світових виробників. Георгій Рябоконь вважає, що у китайської компанії Zhonglu якість майже не поступається американським виробникам (AMFі Brunswick), але коштує набагато дешевше, близько 27 тис. Доларів США. Американське обладнання буде коштувати приблизно 40 тис. Доларів. І навіть не дивлячись на різницю в ціні, в Україні позначилася тенденція брати американські комплекти.

Більше половини всіх боулінгів Україні оснащені обладнанням з США. Експерти вважають, що російські бізнесмени діють за принципом «скупий платить двічі». Якщо немає коштів на нове обладнання, то можна придбати «відновлене». Але тут ви втрачаєте будь-якої гарантії. При оцінці ринку експертами було з’ясовано, що одна доріжка зазвичай буває завантажена 6,5 години на добу в Москві і 7,5-8,5 години – в регіонах. За рік доріжка приносить до 60 тис. дол. Це хороша прибуток і будьте впевнені ваш бізнес окупиться. Це не весь прибуток яку ви зможете отримати від бізнесу.

Алкогольна продукція – ось те, що найбільше приносить прибутку, а сам боулінг або більярд – це лише доповнення до свята. Незважаючи на те, що ваша основна діяльність – боулінг, не забувайте з якою метою ви його відкривали. Мета – отримання максимального прибутку, а бар зі спиртними напоями забезпечує близько половини вашої виручки. Велика частина ваших майбутніх клієнтів – представники сильної статі, і вони не уявляють собі хороший вихідний без кухля пива в хорошій компанії, наприклад.

Якісно зроблений стіл для російського більярду буде коштувати приблизно 10 тис. Дол. Так, дорого, він окупається, але дуже довго. Плата за годину його використання в середньому всього 300 гривень. Якщо є зайва площа, можете встановити, але не радимо. Оскільки ті, хто хоче пограти в більярд, ходять в інші місця. Краще використовуйте цю площу для ще однієї доріжки.

Також ви можете відкрити на території свого боулінгу невеликий магазинчик, який буде продавати різні аксесуари для цінителів гри. Наприклад, це спеціальне взуття з фірмовою атрибутикою, кулі (тобто ті, що дуже дорого коштують), засоби по догляду за ними, бейсболки, футболки і т. д. Від їх продажу прибуток буде мінімальною, але зате такий магазинчик приверне до вас відвідувачів, які не пошкодують своїх коштів на невеликій сувенірчик для себе. Щоб відкрити боулінг з двадцятьма доріжками в середньому потрібно вкласти 1-3 млн. дол. На 300 тис. Дол. можна відкрити клуб з шістьма доріжками. З цих грошей майже половина витратиться на ремонт, а друга частина вже на установку обладнання. Деякі з підприємців підходять до питання оснащення і ремонту свого боулінгу з усією відповідальністю і незвичайною фантазією. Наприклад, в Москві один з таких бізнесменів встановив в своєму боулінгу 32 доріжки на двох поверхах.

У кожного поверху своя атмосфера. Перший поверх – яскравий, з усіма кольорами веселки, а торою більш романтичний, з ультрафіолетовою підсвіткою. На кожному поверсі встановлено по два бари, є великі монітори, які транслюють усі матчі, і інші різні нововведення. Боулінг COSMIK обійшовся приблизно своєму господареві як мінімум в два мил. дол. Не радимо відкривати боулінг з менш десятьма доріжками, тому що витрати на них будуть такі ж, а прибили менше. Наприклад, якщо в клубі в три зміни на 14 доріжках працює 18 чоловік, тостолько же людей потрібно і для семи доріжок. У Україні і за кордоном ситуація з відвідувачами боулінгів відрізняється. Якщо в нашій країні основний контингент – це сім’ї, для яких боулінг – це разова розвага, то в США, для більшості, боулінг – це традиція.

У Україні ті, хто вважає, що боулінг – це спорт близько 10%, а в штатах так думають майже всі, хто в нього грає. Люди там об’єднуються в ліги, викуповують абонементи, що вигідно для підприємців, грають цілий рік. Фахівці вважають, що і у нас в країні намічається така ж тенденція як за кордоном. Смак перемоги солодкий і кожен хоче його випробувати незалежно від виду діяльності. Зараз наприклад в деяких боулінгах проводяться невеликі турніри, де гравці скидаються приблизно по 1500 гривень.

70% від отриманої суми отримує переможець, а 30% в якості комісійних – власник клубу.

Залишити відповідь