Виготовлення весільних тортів на замовлення

Придумати та створити єдиний у своєму роді весільний торт – це справжнє мистецтво. Так що цей вид бізнесу ідеально підійде для творчого підприємця, який має талант кондитера. Хороший весільний торт коштує не менше 80-100$, а ціна великого та унікального кондитерського шедевра може доходити і до 500$.

Виготовлення весільних тортів на замовлення

Найшвидший шлях до успіху в цьому бізнесі – створення «союзів» з організаторами весільних урочистостей та власниками кафе та ресторанів: якщо рестораторам сподобаються ваші торти та інші кондитерські вироби, то вони рекомендуватимуть їх своїм клієнтам, а ті, у свою чергу – друзям та знайомим. Ті кондитери, які вже мають репутацію у цьому бізнесі та роблять смачні та красиві весільні торти, без роботи та замовлень ніколи не залишаються.

Весільна випічка – це дуже хороша бізнес-можливість отримати стабільний дохід на тиждень від $300 і навіть більше, і це лише при частковій зайнятості. Крім того, у перспективі розширення своєї справи Ви зможете відкрити міні пекарню-кондитерську. А це вже відкриває нові можливості для заробітку та власної реалізації.

Залишити відповідь