Виготовлення товарів для домашніх тварин

Виготовлення товарів для домашніх тварин – прибутковий і цікавий вид бізнесу, який знаходиться на етапі бурхливого зростання. Домашніх тварин тримає близько 50% громадян нашої стани. Кішки і собаки – найпопулярніші вихованці. Пояснюється це тим, що дані тварини визнані одними з найбільш ніжних. На утримання своїх мурлик і барбосів люди готові витрачати дуже великі гроші.

Господарі дбають про харчування, догляду і комфорті свого чотириногого друга. Всі необхідні товари зможете запропонувати їм ви. БІЗНЕС, В ЯКОМУ НЕОДМІННО ДОСЯГНУТЬ УСПІХУ ЛЮБИТЕЛІ ТВАРИН! Власники домашніх тварин підходять до питань змісту своїх вихованців з особливою відповідальністю. Сучасній кішці і собаці вже не досить просто смачного харчування. Багато з них потребують строго збалансованій дієті, придатних вітамінах, різних іграшках, в тому числі розвиваючих, засобах і інструментах по догляду за шерстю і за кігтями, наполнителях для туалету, а також в особливих індивідуальних лежаках.

Всі люди, які тримають домашніх тварин, є вашими потенційними клієнтами. Їх, як вже було зазначено вище, дуже багато. Це означає, що ви, доклавши зусилля, зможете заробити дуже великі гроші. Звичайно, за всіма необхідними товарами можна відправитися в зоомагазин. Однак найчастіше в таких магазинах представлена ??

однотипна продукція. До того ж, багато власників бажають купити для свого улюбленця індивідуальні вироби. Когось може зацікавити, наприклад, котячий будиночок, створений за індивідуальним проектом. Ринок зоологічних товарів умовно поділяють на кілька груп.

Корми – близько 40% ринку. Засоби по догляду – 20%. Вітаміни – 15%. Вироби для відпочинку, поїздок – 15%. Іграшки – 10%. Ви можете працювати відразу у всіх напрямках або вибрати для себе якесь одне. Продавати товари для домашніх тварин можна самими різними способами. Безумовно, вигідніше працювати за індивідуальною домовленістю з кожним конкретним клієнтом. В цьому випадку ви зможете бути впевнені в тому, що отримаєте гроші за запропоновану продукцію. Також товари для тварин можна пропонувати через особистий інтернет-магазин, групи в соціальних мережах, приватні зоомагазини. З ЧОГО ПОЧИНАТИ НАЛАГОДЖУВАТИ БІЗНЕС?

Починати бізнес з продажу даного виду товарів слід з відкриття ІП. З цією метою слід звернутися в найближчу податкову інспекцію. Раціональніше вибрати спрощену систему оподаткування. Також буде потрібно рахунок в банку. Меблі для вихованців можна або виготовляти самостійно, або закуповувати вже готові вироби. Якщо ви вирішили виготовляти меблі, то після офіційного оформлення необхідно закупити все необхідне обладнання, витратні матеріали та інструменти.

Вам неодмінно потрібно дриль, викрутка, пила, лобзик. У мережі можна знайти чимало креслень для виготовлення подібних виробів. Безумовно, найкраще розробити власні ескізи. Клієнт буде платити багато тільки за індивідуальність. Обов’язково залишайтесь в курсі актуальних віянь в світі меблів, призначеної для домашніх вихованців. Безпосередньо перед початком бізнесу визначитеся з його спеціалізацією.

Ви можете виготовляти, наприклад, тільки будки для собак або будиночки для мурлик. На самому початку краще виготовити невелику партію товарів. Це дозволить вам зрозуміти, наскільки ваша продукція затребувана. Можливо, вас більше зацікавило виготовлення косметики для домашніх тварин. Можна пропонувати різноманітні шампуні, засоби для догляду за шерстю і шкірою, спреї та ін. Подібну продукцію найкраще купувати у надійних, перевірених часом постачальників. Щоб завоювати увагу якомога більшої кількості покупців, пропонуйте великий асортимент. Закупити і вітчизняну, і іноземну продукцію.

Якщо ви замовляєте шампунь, то це неодмінно повинні бути наступне різновиди такого засобу: для тварин з короткою шерстю; для вихованців з довгою шерстю; в залежності від породи тварини; спеціальні шампуні для кошенят і цуценят і ін. Робіть вибір виключно на користь сертифікованої продукції. За такий товар покупці будуть готові платити вам пристойні гроші. Після того як ви визначитеся з асортиментом, можете пропонувати свій товар. Це можна робити як через Інтернет, так і через реальний магазин. Обов’язково прорекламує свою продукцію. Скільки вийде заробити на товарах для тварин? Якщо ви будете пропонувати корисні товари, які відрізняються високою якістю виконання, то вдасться заробити пристойні гроші.

Окупність такого виду бізнесу дуже висока. Припустимо, ви вирішили продавати меблі для домашніх тварин. На один стандартний елемент ви встановили ціну в 2 000 рублів. За місяць вам вдалося продати 100 таких елементів. Виходить, що ваш дохід за цей період складе 200 000 рублів (2 000 * 100). ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ БІЗНЕСУ З ВИГОТОВЛЕННЯ ТОВАРІВ ДЛЯ ТВАРИН Виготовлення товарів для домашніх тварин – бізнес, який відрізняється наступними перевагами. У своїй більшості власники дуже трепетно ??ставляться до своїх домашніх тварин.

Вони доглядають за ними, немов за маленькими дітьми, і купують все необхідне. Всі ці люди можуть стати вашими клієнтами. Виготовляючи вироби на замовлення, ви завжди будете знати, що саме бажає отримати ваш клієнт. Ви самі вирішуєте, за яку вартість продавати той чи інший товар. З мінусів варто відзначити те, що заробіток залежить безпосередньо від того, скільки виробів ви продасте.

Це означає, що вам доведеться інвестувати чималі кошти в рекламу. В іншому випадку про вашу продукцію не впізнає достатню кількість людей. Рекламувати товари для домашніх тварин варто в першу чергу в мережі Інтернет на тематичних форумах і сайтах. Також можна дати оголошення в друковане видання.

Крім цього, в разі продажу швидкопсувних товарів (кормів тощо) є ризик, що непродана продукція пропаде, в зв’язку з чим продавець може зазнати збитків. Не уявляєте своє життя без живих істот? Тоді обов’язково спробуйте себе в бізнесі по розведенню акваріумних рибок . Про такий вид бізнесу можна отримати додаткову інформацію на нашому сайті. СМІЛИВО ДІЙТЕ І У ВАС ВСЕ ВИЙДЕ!

Виготовлення товарів для домашніх тварин – бізнес-ідея, яка допоможе вам і заробити, і проявити турботу про пухнастих друзів людини. Почати такий бізнес можна тоді, коли ви тільки цього побажаєте. Піклуватися про домашніх тварин завжди доречно.

Залишити відповідь