Виготовлення садових скульптур

Виготовлення садових скульптур – бізнес-ідея, реалізувати яку може кожен починаючий підприємець з творчою жилкою. Такий вид бізнесу відрізняється дуже високою рентабельністю. Це пов’язано в тому числі і з тим, що виготовляти подібні фігурки порівняно нескладно. БІЗНЕС З ВИГОТОВЛЕННЯ САДОВИХ СКУЛЬПТУР ЯК ОДНЕ З НАЙУСПІШНІШИХ СПРАВ! Садові скульптури – декоративні вироби, які можуть мати абсолютно різний зовнішній вигляд і розміри. Такі фігури починають завойовувати все більшу популярність.

Це говорить про те, що кількість ваших клієнтів буде тільки збільшуватися. Головне – запропонувати покупцям цікавий і якісний продукт. Дана бізнес-ідея може бути втілена в життя людиною, яка вміє працювати з цементом, деревом, гіпсом, Полистоун і іншими подібними матеріалами. Ще дуже важливо мати творчий потенціал і хотіти заробляти пристойні гроші. Прибутковість такого бізнесу залежить багато в чому від таких моментів: об’єм інвестицій; реклама; можливості ринку збуту; можливості технологічного плану; асортимент.

У випадку з садовими скульптурами вашими клієнтами будуть не тільки власники приватних територій. Також такі фігури все частіше можна побачити в сучасних офісах і торгових центрах, тому їх власники теж можуть до вас звернутися. Технологія виготовлення даних фігур – досить простий процес. Якихось особливих навичок і знань тут не знадобиться.

Найчастіше потрібно реалізувати наступні етапи: заміс суміші за певною рецептурою (або створення заготовки); заливка розчину в форми; витяг заготовки після її застигання; грунтовка, фарбування та інші декоративні маніпуляції. Ви легко і швидко зможете навчитися такому ремеслу. ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ПОЧАТКУ ДАНОГО ВИДУ БІЗНЕСУ? Щоб почати бізнес з виготовлення садових скульптур, в першу чергу потрібно зареєструвати свою підприємницьку діяльність.

Зробити цю потрібно в податковій інспекції. Необхідно буде заплатити державне мито. Також для початку своєї справи потрібно наступне. Приміщення. На початковому етапі його раціональніше взяти в оренду.

Якщо площа вашого житла дозволяє, то можна спробувати працювати вдома. Для створення комфортних умов буде потрібно мінімум 30 квадратних метрів. Інвентар (кисті, шпателі, лак, фарби) і обладнання (врахуйте, за якою технологією ви будете виготовляти вироби). Можна закупити нові або вживані вироби. Авто. Про доставку скульптур повинні потурбуватися ви. Сучасному покупцеві дуже важливо здійснювати покупки з комфортом.

Слід визначитися, з яким саме матеріалом ви хочете працювати. Врахуйте, що підвищеним попитом користуються скульптури з гіпсу. Також дуже затребувані вироби зі штучного каменю. Вони стійкі до впливу вологи і до механічних впливів, досить міцні.

Вироби з бетону дуже довго служать. Дерев’яні скульптури зазвичай вибирають прихильники екологічних рішень. Готову продукцію можна продавати і в роздріб, і оптом. Багато що залежить від масштабів вашого виробництва. Почати краще з роздробу. У будь-якому випадку, продавати садові скульптури можна декількома способами: виготовляти вироби на замовлення; за допомогою агентств, які надають послуги з ландшафтного дизайну; в звичайному квітковому магазині, в великих торгових центрах, на ринку; через Інтернет (таку продукцію можна пропонувати в особистому інтернет-магазині, на тематичних сайтах і форумах, в соціальних мережах). Чи вийде заробити багато на виготовленні садових скульптур?

На початковому етапі бізнес з виготовлення садових скульптур не вимагає серйозних матеріальних витрат. Тут все залежить від того, скільки садових скульптур вам вдасться продати і яку суму ви витратите на їх виготовлення. Проведемо орієнтовні розрахунки. Припустимо, що на форми, фарби, лаки, кисті і шпатель ви витратили 30 000 рублів.

Ви зробили 100 скульптур. Собівартість одного створеного виробу склала 300 рублів (30 000/100). Одну скульптуру вам вдалося реалізувати в середньому за ціною 2 000 рублів. Виходить, що з одного вироби ви заробили 1 700 рублів (2 000 – 300). За всі фігури ви виручите 170 000 рублів (1700 * 100). ПЛЮСИ І МІНУСИ БІЗНЕСУ З ВИГОТОВЛЕННЯ САДОВИХ СКУЛЬПТУР? Виготовлення садових скульптур – бізнес-ідея, яка має певні переваги. Так, даний вид бізнесу вдасться розвивати, залучаючи професійних скульпторів, художників.

Компетентні фахівці можуть створити ексклюзивні фігури. Безумовно, їм доведеться заплатити за це певний відсоток від продажів. Однак ціна таких виробів виявиться істотно вище, тому навіть з урахуванням заробітної плати своїм помічникам ви зможете заробляти більше. Також ця бізнес-ідея має такі значимі особливості. Унікальний товар завжди буде користуватися високим попитом у покупців.

Садові скульптури є саме таким товаром. У цьому виді бізнесу завжди є куди розвиватися. Якщо ви виготовляєте фігури самі, то після придбання певного досвіду можна буде пропонувати скульптури, які світяться в темряві. Є можливість пропонувати своїм клієнтам цілий комплекс послуг – і фігури, і допомога в реалізації ландшафтних задумів.

Врахуйте, що садові скульптури – це продукція, яку можуть собі дозволити люди, які мають гроші. Такі покупці досить вимогливі. Тому приготуйтеся запропонувати їм дійсно вартий продукт. Дуже важливо врахувати вимоги та переваги кожного конкретного покупця. Тільки в цьому випадку вас чекає успіх.

Конкуренція в даній області вкрай мала. Але разом з тим майже в кожному місті є підприємства, на яких створюють ландшафтні фігури. З цієї причини, перш ніж відкривати особиста справа, потрібно уважно проаналізувати умови ринку. Вас цікавить бізнес в такому напрямку, як ландшафтний дизайн? Тут ви можете реалізувати дуже багато різних ідей. Обов’язково зверніть увагу на бізнес-ідею по виробництву фітостен «вертикальні сади» .

Це актуальний екологічний бізнес, який також припаде до душі креативним людям. ПОЧИНАЙТЕ ЗАРОБЛЯТИ ПРЯМО ЗАРАЗ! Прикрасити прилеглу територію різними декоративними елементами намагається все частіше власники котеджів, заміських будинків, дач. Це говорить про те, що, роблячи вибір на користь бізнес-ідеї з виготовлення садових скульптур, ви зможете і заробляти, і надавати людям можливість перетворювати ділянку

Залишити відповідь