Виготовлення садових фігур

Все частіше власники приватних будинків цікавляться ландшафтним дизайном та замовляють послуги майстрів даної справи. Адже всім нам хочеться бачити власне подвір’я та сад красивим, доглянутим та оригінальним. Різні фігурки казкових героїв, людей, звірів можна побачити на багатьох присадибних ділянках, оскільки вони дуже популярні в наш час. Саме тому бізнес-ідея — виготовлення садових фігур може стати дуже прибутковим заняттям.

Кумедні та красиві фігурки не лише надають деяку «родзинку» будь-якому саду, а й тішать око оточуючих. Вони можуть повністю перетворити ділянку, зробити ландшафт цікавішим та повнішим.

Короткий виклад процесу виготовлення садових фігур з гіпсу полягає в наступному:

– замішування розчину згідно з необхідною рецептурою; — декорування.

Організувати бізнес на виготовленні садових постатей досить просто, з цим питанням упорається навіть новачок. Що ж потрібно?

1. Приміщення. Необхідна площа – від 15 кв. м. з гарною вентиляцією та опаленням. Також потрібен певний простір для зберігання вже створеної продукції.

2. Інструменти та обладнання. Найголовніше — це форми, вони бувають різних розмірів і виготовлені з різних матеріалів (можуть коштувати 10 дол., а можуть і 1000 дол.). А також кисті, шпателі, лак, акрилові фарби, сушильний шафа (не обов’язковий, можете обійтися і без нього). Від кількості форм, яку ви готові придбати, залежатиме представлений асортимент.

3. Сировина. Для виготовлення садових фігур можна використати різноманітні матеріали. Гіпс досить крихкий, але він користується величезною популярністю у підприємців через простоту виробництва і низьку собівартість виробів. Полістоун – штучний матеріал, який не боїться перепадів температури і не піддається деформації, але досить не простий у виробництві і вимагає додаткового обладнання. А також застосовується цемент, деревина, природний камінь, монтажна піна, сіно та солома.

4. Реклама та збут. Пропонуйте продукцію власного виробництва спеціалізованим магазинам, почніть співпрацювати з людьми, які займаються ландшафтним дизайном, займіться виготовленням садових фігур для приватних осіб на замовлення, продавайте вироби через соціальні мережі, інтернет-магазини. працювати та масштабів виробництва. У будь-якому випадку доведеться викласти щонайменше 500 дол., а решту необхідного можна з часом докуповувати. Рентабельність цього виду підприємництва близько 30 – 40%. Дійте! Успіхів!

Залишити відповідь