Виготовлення пластикових карток як бізнес

Виготовлення пластикових картокВиготовлення пластикових карток це цілком нескладний, і в той же час досить прибутковий бізнес. Здавалося б, така незвичайна дрібниця – пластикова карта. Ми не помічаємо її присутність на ринку продажу, але вони є всюди. Варто відкрити сумочку або гаманець, і ви побачите, що їх не одна і не дві.

Активне використання карт людство розпочало близько 20-30 років тому. І з кожним роком їхня кількість зростає дуже швидкими темпами. Не складно спрогнозувати, що далі вони стануть все більш популярними, зростатиме різноманітність та дизайн, а також знайдуться нові сфери активного застосування.

Переваги пластикових карток

Головна перевага пластикової картки – її зручність та багатофункціональність. Вони використовуються у таких сферах як:

 • банківська (причому один клієнт банку може мати відразу кілька різних карток);
 • торгівля або надання послуг (різноманітні програми лояльності; саме ця сфера, на нашу думку, має величезний потенціал у розвитку);
 • як ідентифікатор особи, візитки;
 • у послугах мобільного зв’язку (практично всі мобільні оператори під час продажу сім-карти використовують пластик).

І всі ці організації можуть стати вашими потенційними клієнтами. Таким чином, з виробництва кредитних або дисконтних карток може вийти цілком прибутковий бізнес.

Стандартна пластикова карта завжди виглядає як прямокутник розміром 54/86 мм, виготовлений з полівінілхлориду (ПВХ). Також можна використовувати інші схожі матеріали, в тому випадку, якщо ви хочете зменшити собівартість продукції. З обох боків дисконтна карта покривається спеціальною плівкою та наноситься зображення (інформація про фірму або власника). Для зчитування інформацію карта має бути оснащена міні-чіпом, штриховим кодом, голограмою або магнітною смугою. Деяким клієнтам можуть знадобитись карти престижного зразка. У цьому випадку їх слід пофарбувати в золоту фарбу або додати тиснення.

Що потрібно для початку бізнесу

Щоб розпочати бізнес із виготовлення пластикових карток вам знадобиться:

 • добре продуманий бізнес-план;
 • офісне приміщення;

До речі, що стосується офісного приміщення!!! Якщо вам необхідно переїхати з одного приміщення до іншого, вам напевно знадобиться допомога вантажників. Перевезення по Санкт Петербургу та послуги вантажників для населення та організацій 24 години на добу пропонує gruz-gaz. ru. Всю необхідну інформацію з цього питання ви можете дивитися тут!!!

 • ПК із встановленими програмами для графічного дизайну (CorelDraw, Photoshop тощо);
 • принтер;
 • різальний автомат;
 • спеціальне обладнання для нанесення всіх елементів картки;
 • витратні матеріали ПВХ, плівка, фарба тощо)
 • персонал (зокрема бажано мати дизайнера з розробки макетів карт, за цю послугу можна брати окрему плату).

Офіс краще розташувати ближче до центру міста. У ньому ж чудово вміститься і виробничий цех, обладнання багато місця не займе. Вартість оренди приміщення може коливатись від 40 до 200 доларів, залежно від регіону. Щодо обладнання, краще придбати повний комплект для виконання замовлень будь-якої складності. Це не тільки збільшить кількість потенційних клієнтів, а й підніме ваш авторитет як компанії. Вартість багатофункціонального друкарського верстата для пластикових карток становить від 1500 до 5000 доларів. Ціна витратних матеріалів невелика: квадратний метр ПВХ коштуватиме вам від 2 доларів. Таким чином, собівартість однієї картки складе від 1 долара і нижче, а продати її можна не менше ніж за 1.5 долара, або навіть вище. У той час, як навіть найменше замовлення обчислюється десятками, а то й сотнями штук.

Невелика пластикова карта, яких по кілька штук має кожна сучасна людина, може стати ідеєю для нескладного, рентабельного,

Залишити відповідь