Виготовлення печаток і штампів

Виготовлення печаток і штампів. Згідно з чинним законодавством ділові документи повинні бути засвідчені відбитком печатки. Печатка підприємства повинні мати всі юридичні особи, за винятком індивідуальних підприємців. Однак в даний час навіть індивідуальні підприємці виготовляють друку з метою захисту від підробокі додання більшої ваги підписується ним документами. На друку розміщена інформація про суб’єкта підприємницької діяльності. Найменування підприємства, його організаційно-правова форма, ІПН, ОГРН і т. п. Також на друк наноситься символи і логотипи за бажанням користувача.

У зв’язку з постійним попитом на печатки і штампи бізнес по їх виготовленню є досить привабливим. Згідно з чинним законодавством ділові документи повинні бути засвідчені відбитком печатки. Печатка підприємства повинні мати всі юридичні особи, за винятком індивідуальних підприємців. Однак в даний час навіть індивідуальні підприємці виготовляють друку з метою захисту від підробокі додання більшої ваги підписується ним документами. На друку розміщена інформація про суб’єкта підприємницької діяльності.

Найменування підприємства, його організаційно-правова форма, ІПН, ОГРН і т. п. Також на друк наноситься символи і логотипи за бажанням користувача. У зв’язку з постійним попитом на печатки і штампи бізнес по їх виготовленню є досить привабливим. Далі ми розповімо, що потрібно для відкриття своєї справи з виготовлення печаток і штампів, хто є можливим замовником і яке обладнання і технології потрібні для оснащення виробництва. Потенційні замовники вашої продукції.

Вашупродукціі будуть купувати знову зареєстровані підприємці і юридичні особи, а також підприємства, яким потрібно змінити печатки та штампи, в зв’язку з реорганізацією або зміною статутних документів. Оскільки в Україні щороку реєструються кілька сотень тисяч нових підприємств і індивідуальних підприємців, бізнес з виготовлення печаток і штампів приносить гарний прибуток. Устаткування для виготовлення печаток і штампів. Для відкриття провадження по виготовленню печаток і штампів, необхідно придбати комп’ютер, принтер, спеціальне програмне забезпечення і устаткування, а також витратні матеріали.

Ось приблизний перелік обладнання для виробництва печаток та штампів: Що експонує камера. Одна з кращих камера Ultra KS-60.Стоімость камери близько 9500 гривень; Сушильну шафу, на перших порах можна використовувати фен або вентилятор. Сухожарової шафа коштує близько 5 тисяч гривень. Мийка автоматична або напівавтоматична. Мийка коштує від 3 тисяч гривень. На початковому етапі можна здійснювати миття вручну. Крім набору обладнання будуть потрібні витратні матеріали.

Матоваяілі прозора плівка, яка використовується в якості носія зображення. Лист плівки розміром А4 коштує близько 15 гривень; Фотополімер рідкий. Кращий фотополімер випускає фірма Ideal. Фотополімер обійдеться приблизно 1000 гривень за кілограм; Бордюрна (виробництва M & R), ціна приблизно 400 гривень; Плівка защітнаяPCF-12, за ціною близько 2000 гривень; Субстрат фірми Chemence, один лист коштує 50 гривень; Двосторонній скотч.

Рекомендований матеріали і обладнання можна замінити нааналогічние. Технологія виробництва печаток і штампів. Тепер розповімо про технології виробництва печаток і штампів. Найпростіша технологія виробництва печаток – фотополімерна.

Процес виробництва поділяється на кілька стадій: Спочатку на комп’ютері розробляється макет. Макет друкується на плівці. Затеммакет друку готується до експонування. Друга стадія – це експонування.

На цій стадії застосовується полімер і субстрат. Після промивання полімерного кліше виходить зображення. Остаточну полімеризацію проводять в експонує камере. После чого кліше потрібно просушити в сушильній шафі або за допомогою вентилятора. Третя стадія полягає в нарізці кліше спеціальними вигрнками і ножицями.

Після чого кліше приклеюють на оснащення за допомогою двостороннього скотча, а потім виконують пробний відбиток печатки для контролю якості. На всі витрати для організації виробництва з виготовлення печаток і штампів потрібно близько 150-200 тисяч гривень. Вимоги до виробничого приміщення не надто високі. Підійде кімната розмірами 15-20 квадратних метрів. Підприємець цілком може здійснювати виробництво в своїми силами. Окупність підприємства настане приблизно через рік. Після чого поступово можна буде вкладати кошти в більш досконале обладнання і матеріали.

Просунуті технології дозволяють виготовляти печатки, що володіють додатковими ступенями захисту.

Залишити відповідь