Виготовлення опудал тварин

Виготовлення опудал тварин по-іншому це заняття називається таксидермією. Ідеально підійде тим, хто не проти годинами займатися копіткою, але дуже цікавою роботою в своїй майстерні-гаражі. Відразу обмовимося. Навряд чи вам вдасться найняти на роботу фахівців-таксидермістів. Адже такого роду майстри можуть продавати свої роботи самостійно, без посередників. Так що вперед – на курси з вивчення техніки виготовлення опудал.

Втім, масу корисних порад ви знайдете і в інтернеті. Головне – велике бажання навчитися новому майстерності і серйозне ставлення до справи. Через пару місяців тренування ви сміливо зможете назвати себе майстром-таксидермістом. Починати бізнес краще з виготовлення опудал невеликих пухнастих звірят: білок, зайців.

Після цього можна переходити до більш серйозних і цікавим замовленнями: вовки, ведмеді, лосі. Покупця на свій товар ви знайдете. Вашими клієнтами стануть мисливці, які бажають увічнити свої трофеї. Заведіть з ними знайомство.

Під час навчання ви зможете купувати у них тушки тварин для тренування, а також для подальшого використання і продажу готових виробів всім бажаючим. Кому ще цікавий ваш товар? Краєзнавчим музеям. Їх колекції оновлюються, так що періодично потрібні нові експонати. До речі, з музеєм можна домовитися про рекламу ваших послуг.

Запропонуйте невелику знижку на свою роботу в обмін на розміщення ваших контактних даних. Так ви знайдете нових клієнтів. Хто ще може звернутися до вас за послугою? Заможні дачники, які бажають створити незвичайний інтер’єр в своїх заміських будинках. Скільки можуть коштувати ваші послуги?

Ціна опудала невеликої тварини – птахи, зайці, білки коливається від 5 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Навчившись виготовляти їх, ви зможете робити це дуже швидко. Опудало великого звіра – ведмедя, лося, кабана можна продати за 150-200 тисяч. Погодьтеся, суми значні. Так що заняття таксидермією може принести вам досить відчутний дохід.

Залишити відповідь