Виготовлення декоративного бетону

Виробництво різноманітних доріжок, парканів та оздоблення з декоративного бетону – це вигідний та перспективний бізнес. Попит на такі вироби завжди є, а конкуренція на ринку не дуже висока. Все це відкриває чудові можливості для початку своєї справи в цій ніші.

Виготовлення декоративного бетону

Переваги матеріалу

  1. Щодо недорога вартість та спосіб монтажу виробів приваблює клієнтів, тому підприємець може розраховувати на високий рівень продажу.
  2. При використанні кольорових пігментів та добавок, можна домогтися отримання виробів, що імітують камінь, бруківку або сланець.
  3. Область застосування бетону дуже велика – від тротуарної плитки до оздоблення фасадів котеджів.
  4. До незаперечних переваг також відносяться вологостійкість, екологічна чистота матеріалу, довговічність, гарний зовнішній вигляд, який зберігається тривалий час, стійкість до стирання.

Умови організації процесу

Виготовлення декоративного бетону

Щоб запустити бетонну міні-фабрику, насамперед доведеться подбати про приміщення. Воно має бути віддалено від густонаселеного району, мати припустиму орендну вартість, бути оснащеним системами опалення та вентиляції.

Ці умови забезпечать роботу виробництва взимку, дозволяючи сумішам висихати та тверднути у встановлений термін. Далі необхідно закупити обладнання, будівельні суміші та найняти робітників. Вони повинні бути відповідальними, уважними, справлятися з технологією виробництва та поєднувати роботу вантажників.

Необхідна техніка

Виготовлення декоративного бетону

Для придбання спеціального обладнання потрібно закласти в кошторис одноразові витрати на суму 300 000 гривень. Підприємству не обійтися без:

  • форм для декоративного бетону;
  • бетонозмішувачі;
  • вібростола;
  • місця для просушування виробів;
  • навантажувача;
  • будівельних ваг.

Щомісячні витрати

Стаття Сума в тис. грн.
Оренда приміщення 70 м2 150
Закупівля ПММ 10
Зарплата (бригадир, водій та 2 робітники) 75
Оплата комунальних послуг 10
Усього: 295

Налагодження каналів збуту

Виготовлення декоративного бетону

Ще до запуску виробництва необхідно потурбуватися про підготовку рекламних текстів і звернутися до поліграфічних фірм для виготовлення розтяжок, банерів з інформацією про послуги та асортимент вашої фірми. Не зайвим буде рекламний блок у місцевій пресі.

Під час запуску виробництва у будівельному магазині-партнері, можна помістити вітрину зі зразками продукції. Так покупці зможуть наочно оцінити вид плитки та інших виробів.

Не варто забувати і про можливість просування товару в інтернеті. Ви можете створити свій інтернет-магазин і вдало реалізувати бетонні паркани в різні куточки країни.

Для гарної динаміки розвитку бізнесу, підприємцю доведеться не лише уважно прораховувати поточні витрати, а й наскільки можна збільшувати різноманітність пропозицій.

Залишити відповідь