Виготовлення безкаркасних меблів

Кожна людина намагається створити у своїй оселі атмосферу затишку та комфорту. Незамінним інструментом у цій справі є меблі. Її різноманітність зараз дуже велика. Дизайнери постійно вигадують якісь нові та цікаві варіанти. Одним із яких присвячена наша стаття. Виготовлення безкаркасних меблів далеко не нова ідея. Але навіть зараз вона все більше набуває популярності в нашому суспільстві.

Якщо ви хочете придбати диван ліжко ортопедичний матрац заходьте на сайт 4room. ua. Найкращі пропозиції за розумні гроші! Не відмовляйте собі у зручності!!!

Меблі, які не мають каркасу, дуже затребувані молоддю, креативними людьми, а також сім’ями з маленькими дітьми. Адже безпека дитини дуже важлива, а відсутність у ній гострих і твердих кутів допомагають її забезпечити. Вона здатна прикрасити будь-який інтер’єр будинку чи офісу. Це можуть бути крісла, дивани, пуфи, подушки, маленьких і величезних розмірів. , закупівля сировини та збут продукції, обладнання.

На початковому етапі займатися виробництвом безкаркасних меблів можна самостійно у своїй квартирі. Коли кількість клієнтів почне зростати — вдатися до оренди приміщення та наймання додаткового персоналу.

Для запуску бізнесу потрібно:
– швейна машинка дуже хорошої якості. Шити доведеться багато і вона має бути постійно «в строю». Цінова політика на них дуже різноманітна і стартує від $100;

— тканина для внутрішнього чохла, головною якістю якого є міцність (наприклад, сатин або плащівка) і зовнішнього (вельвет, оксфорд, велюр, штучна шкіра);

— застібки-блискавки, різноманітна швейна фурнітура. Обов’язково вибирайте дуже міцні нитки для шиття, щоб виріб був досить міцний і якісний; Придбати їх можна в інтернеті чи будівельних магазинах. Вони не змінюються під впливом ваги, біологічно не активні, довговічні, не вбирають вологу та мають невелику вагу.

Дуже важливим моментом у виробництві безкаркасних меблів є пошук викрійок. Найпростіші моделі можна легко знайти в інтернеті або в спеціалізованих публікаціях. А ось над ексклюзивним дизайном краще потрудитися самостійно.

Реалізувати продукцію можна за допомогою газет, журналів, соціальних мереж, реклами в ліфті (про яку ви можете прочитати на нашому сайті), у меблевих магазинах, спортивних та нічних клубах, перукарень.

Зайнятися даним видом підприємництва можна з невеликою сумою грошей на рахунку, а розвиваючись – вийти на більш серйозний і високий рівень. Рентабельність бізнесу з виготовлення цих м’яких меблів варіюється від 30 до 150%, що є дуже непоганим показником.

Бескаркасні меблі – відмінна альтернатива звичній багатьом меблюванню. Різноманітність моделей, форм, кольорів та розмірів залучатиме вагома кількість клієнтів до ваших творів. Наприклад, дітям можна шити крісла у формі рослин, тварин, іграшок. Включайте фантазію, і прибуток не змусить вас чекати. Бажаємо успішного бізнесу!

Залишити відповідь