Акваріум – це спосіб внести деяку різноманітність в інтер’єр будь-якого приміщення. Вони можуть виконувати функцію куточка для релаксації, бути якимось оригінальним акцентом у житлі, офісі, ресторані або ж виступати як перегородка приміщення на окремі зони. Представлений асортимент у магазинах не завжди може задовольнити покупців своєю формою та розмірами. Тому бізнес-ідея – виготовлення акваріумів є відмінним варіантом заробітку, який не вимагає великих інвестицій.
Виготовляти акваріуми можна двома способами:
1. Організувати свою фірму з найманими працівниками, великим орендованим приміщенням та з значним списком необхідного обладнання.
2. Влаштувати робоче місце вдома, наприклад, у гаражі з мінімальними капіталовкладеннями в організацію бізнесу. Звичайно ж, обсяг виробництва та прибуток будуть значно нижчими, ніж у першому випадку. Але найчастіше, почавши з малого можна завжди прийти до великого. – каркасний, для нього спеціально виготовляють каркас, в основному зі сталі, в який вставляються скла в такій послідовності – дно, передня і задня стінки, бічні стекла. Далі вони з’єднуються спеціальною замазкою (з меблевого лаку, цементу та каніфолі);
— клеєний із силікатного скла (крихке, але стійке до подряпин, деталі з’єднуються вузькоспеціалізованим клеєм) або оргскла (міцне, але легко дряпається, а деталі склеюються хлороформом, в якому розчинені уламки скла).
Склеювання здійснюється в кілька етапів:
1. Обробка наждачним папером та знежирення місця для склеювання ацетоном або бензином. 2. На дно наноситься тонкий шар клею і встановлюється передня стінка, бічні стекла та задня. 4. Висушування виробу протягом доби (бажано скріпити його скотчем або ізолентою). 5. Зрізання надлишків клею та нанесення його на внутрішні шви. 6. Висушування протягом доби та видалення надлишків матеріалу на внутрішніх швах.
7. Зміцнення акваріума спеціальними вставками та висихання. Перед тим, як почати виготовляти акваріум, слід все точно прорахувати. Необхідна товщина скла підбирається виходячи з параметрів акваріума, його ширини та довжини.
Для створення даної продукції власними руками необхідно закупити деякі матеріали та інструменти. У початковий перелік входять: скло, клей, пензлики, шпателі, різьбяр скла та інструмент для шліфування.
Збувати готові акваріуми можна приватним особам, оптовим покупцям, магазинам. Розмістіть оголошення про ваші послуги в періодичній пресі, інтернеті, домовтеся про співпрацю із зоомагазинами. Налагодивши ринок збуту, у майбутньому можна буде замислитись про розширення виробництва. Націнка на вже готовий виріб, в середньому, становить 40-50%, це вважається дуже непоганим показником. що стане додатковим джерелом прибутку. Успіхів!