Відшкодування збитків та шкоди

Навіть найдисциплінованіший водій не може бути на 100% застрахований від дорожньо-транспортної пригоди, т. к. воно може статися з вини іншого автовласника. Цивільним законодавством визначено, що відшкодування збитків має здійснювати особа, з вини якої вона була завдана невинному. Щоб визначити його розміри та суму, потрібно зробити калькуляцію.

Якщо винуватець ДТП відмовляється зробити оплату у добровільному порядку, постраждала сторона має право стягнути відшкодування збитків через суд. Ця процедура повинна здійснюватися в установленому законодавством порядку за дотримання послідовності конкретних дій. При їх порушенні, у судовому розгляді може бути відмовлено або потрібно повторно вчиняти ті самі дії, але з дотриманням правил. Причому процес може бути розтягнутий до нескінченності, якщо будуть виявлятися нові помилки. Постраждалий, який не розраховував на таку тривалу процедуру, починає розуміти, що без допомоги досвідченого юриста йому не впоратися. А все могло б закінчитися набагато раніше, без втрати часу і нервів, якби автовласник звернувся до фахівця відразу, як тільки постало питання про відшкодування шкоди та шкоди.

З появою закону про ОСАЦВ та КАСКО, щоб отримати компенсацію за заподіяні збитки при ДТП потрібно звертатися до страхової компанії. І тут постраждалий автовласник стикається з тим, що обіцянки про швидкі та чесні виплати не більше, ніж рекламна заваблюва. І без того малорадісний емоційний стан посилюється некоректною поведінкою страховиків. які не поспішають виплачувати належну суму, затягують час та шукають причини, щоб не робити цього зовсім. Досвідчені автолюбителі звертаються до страхової компанії вже відразу з юристом, у якого є досвід у веденні подібних справ.

Юрист компанії «Глобальне Право» сприятиме, підключившись до процесу відшкодування збитків на будь-якому етапі. Краще, звісно, ​​що він був запрошений на самому початку, т. к. допомога юриста буде ефективна і щодо ступеня ушкоджень, і за підрахунку збитків. Наш спеціаліст повністю візьме на себе весь процес, що включає збирання необхідних документів; врегулювання проблеми у досудовому порядку; підготовку документів та їх подання до суду; подання до суду інтересів довірителя; отримання рішення судового розгляду і так до кінця, поки справедливість не переможе.

Залишити відповідь