Відмінності між чавунною та акриловою ванною

При проектуванні та встановленні вашої ванної кімнати важливо мати уявлення про те, який буде найкращий варіант для вашої ванної кімнати, і, як такий, які є варіанти, щоб ви могли ухвалити обґрунтоване рішення. Переважно більшість ванн на ринку є акриловими ваннами, проте спостерігається тенденція зростання продажів чавунних ванн. Коли ви проводите редизайн ванної кімнати, ванна часто є центральним елементом, і тому вам необхідно розглянути всі ваші варіанти.

Які відмінності?

·

   Матеріал – як випливає з назви, вони виготовлені з різних матеріалів. Ванни з висувною кришкою довше зберігають тепло, що означає, що вбираючий елемент ванни, ймовірно, буде збільшено в порівнянні з чавуном, що краще утримує тепло, що означає, що вам не потрібно додавати більше води. Однак це означає, що спочатку для розігріву ванни потрібно трохи більше часу.

·

   Міцність – Чавунні ванни набагато довговічніші і стійкіші до пошкоджень, ніж ванни, виготовлені з акрилу – тому це означає, що вони менш схильні до зносу або подряпин. Однак ця сила досягається за рахунок того, що ванна важка, і ви повинні враховувати міцність підлоги в кімнаті, перш ніж інвестувати в неї. "list-style-type: none;">

    Погляди – найбільший поділ між акриловою ванною та чавунною ванною, є приголомшливим поглядом, який має чавунна ванна. Одна з цих ванн стане центральним елементом вашої ванної кімнати і додасть стилю та класу до кімнати. Використовуючи чавунну ванну як координаційний центр, ви можете створити стильну ванну кімнату, яка буде предметом заздрості ваших друзів.

O

    Очищення. Чавунні ванни легко чистити, тому що зазвичай їх потрібно тільки вимочити в миючих засобах і гарячій воді, а потім швидко витерти. Якщо ви дотримуєтеся цього режиму, їх набагато простіше підтримувати, ніж акрилові ванни, які вимагають сильніших хімікатів.

< li>Індивідуальність – ванни з висувною кришкою в основному виготовляються на замовлення, з додатковою перевагою можливості додавати свої власні крани та змішувачі, додаючи відчуття індивідуальності для вже спеціальних продуктів. Це порівняно з більшістю акрилових ванн, «готових» і, як таке, найчастіше зустрічається.

Який найкращий вибір?

Залежно від того, що ви шукаєте у ванній, вибір може бути різним. Якісну ванну ви можете підібрати на. Для тих, хто хоче додати у свою ванну кімнату неповторний стиль і насолодитися спокійнішою атмосферою, тоді чавунна ванна – відмінне вкладення. Якщо ви готові дивитися далі більших витрат, ніж при звичайній ванні, то на них варто звернути увагу,

Залишити відповідь