Відкриваємо сервіс з організації переїздів

Ви знаєте, що квартирний або офісний переїзд коштує клієнтам від 40 до 90 $ на годину і цей факт створює чудові передумови для створення прибуткової справи – власного сервісу з організації переїздів?

Звичайно, в цю суму входить оренда вантажного автомобіля та зарплата як мінімум двох вантажників, але якщо ви зможете зацікавити клієнтів і наймете достатньо людей, щоб не упускати замовлення, то ваш дохід може стати дуже істотним.

Зацікавити клієнтів можна додатковими послугами (вони, до речі, також збільшують прибуток). До таких послуг належать упаковка та розпакування речей, збирання-розбирання меблів, продаж пакувальних матеріалів (картонні коробки та ящики, скотч, повітряно-бульбашкова плівка та інші).

Основна проблема для організації такого бізнесу – чималі стартові інвестиції, адже навіть уживана вантажівка обійдеться вам у кілька тисяч американських гривень. Тому, щоб успішно реалізувати потенціал цього бізнесу, потрібно ретельно вивчити ринок перевезень у вашому регіоні та скрупульозно планувати усі свої витрати. Додатковими проблемами можуть стати обов’язкова страхова відповідальність вантажів та дозвільні документи від місцевої влади: деякі муніципалітети вимагають, щоб усі логістичні компанії (і взагалі все комерційне, що рухається) мали ліцензію.

Вашими клієнтами можуть стати всі люди чи організації, які збираються кудись переїжджати чи перевозити речі та меблі в межах регіону. Як правило, тут спрацьовують цілком традиційні види реклами: оголошення в газетах, місцевих телеканалах, реклама в інформаційних довідкових виданнях.

Залишити відповідь