Відкриваємо меблевий комісійний магазин

Асортимент меблевого комісійного магазину може включати практично все, що завгодно: починаючи з високого 100-річного «прабабусиного» комода, закінчуючи порівняно молодим, 10-річним диваном. Сучасні модні тенденції роблять вінтажні речі привабливими для людей не лише в одязі.

Торгівельний бізнес старовинними, уживаними або навіть спеціально «застарілими» меблями – це один з сегментів ринку перепродажів, що найбільш розвиваються. Отже, якщо у вас є талант дизайнера інтер’єру або просто гарний «нюх» на якісний антикваріат, то можете сміливо відкривати меблевий комісійний магазин.

Для початку ви можете пройтися своїм знайомим, поговорити з ними і придивитися до їх домашньої обстановки. Можливо, вони вже давно збираються позбутися старого столу або хочуть змінити диван на більш сучасну модель.

Щоб звести свої початкові вкладення та витрати до мінімуму, ви можете приймати товари в магазин на умовах консигнації, коли ви нічого не платите господарям доти, доки їх предмет меблів не продався. Умови продажу та зберігання можна встановити різні.

Деякі власники «комісійок» визначають конкретний термін для прийнятого на консигнацію товару і після цього терміну зобов’язують господарів забрати непродані предмети. Інші – обговорюють комісію у розмірі 10 відсотків за кожний місяць, знаходження товару у магазині. До речі, ви можете продавати у своєму магазині не тільки старі меблі, але й інші предмети обстановки: картини, гравюри, статуетки тощо.

Величезна перевага цього бізнесу в тому, що витрати на його запуск мізерно малі. До того ж, це процес досить творчий і навіть цікавий: ви допомагаєте одним людям позбутися непотрібного, а іншим – отримати велике придбання за невеликі гроші.

Ключ до успіху такого магазину лежить у правильному розміщенні товару, у створенні особливої атмосфери: стильної, чистої та свіжої, незважаючи на те, що товар не новий. Ви також повинні навчитися визначати «на око» потенційну вартість предметів меблів та їх перспективність для перепродажу, а для цього непогано дещо дізнатися про сучасну вінтажну моду, антикваріат і колекціонування.

Звичайно ж, вам знадобиться вміння спілкуватися з різними людьми та певна кмітливість, щоб належним чином визначити ціну товару: покупець має отримати очікувану знижку, але при цьому і ви, і власник речі повинні отримати прибуток.

І останнє, що вам знадобиться – це «м’язи» та «тяглова сила», тобто вантажники та автомобіль для перевезення. Наймати людей на постійну роботу та купувати вантажівку зовсім не обов’язково – можна укласти договори про співпрацю у відповідних організаціях та викликати «перевезення» безпосередньо до будинку клієнта.

Ринок збуту

Найбажанішими вашими клієнтами будуть ті самі люди, які роблять покупки в антикварних салонах та на аукціонах. Хитрість полягає в тому, що потрібно привернути їхню увагу цікавими товарами та пільговими перевагами при покупці саме у вашому магазині. Для цього, окрім звичайно-звичної реклами в місцевих ЗМІ, можна зробити невелику виставку з предметів колекціонування, та розмістити її в тих місцях, де проводять семінари з дизайну інтер’єру та меблів, у холі великого офісного центру або іншому відвідуваному громадському місці. Головне – про вас у місті мають «заговорити».

Необхідне обладнання

Безумовно, потрібно підібрати просторе, світле приміщення під магазин, бажано в хорошому місці та зі зручним паркуванням. Бажано придбати кілька скляних стелажів для розміщення невеликих предметів, адже у вашому магазині будуть не лише шафи чи комоди. Вам також знадобляться підставки для сумок, пакувальні матеріали та касовий апарат. Якщо є можливість оснастити магазин комп’ютером і принтером – чудово, але це не найнеобхідніші предмети обладнання, спочатку без них можна обійтися.

І, звичайно, уточніть усі питання щодо відкриття в місцевих органах влади, дозвільні документи – це те, з чого ви повинні розпочинати свій бізнес.

Залишити відповідь