Відкриття автошколи як бізнес ідея

описание: 3.jpgЗкожним днем ​​кількість автомобілів на дорогах стає все більше. Відповідно зростає і чисельність водіїв, які навчаються водінню в спеціалізованих навчальних закладах – автошколах. За кермом можна зустріти людей різного віку, підлог або ж достатку. А так як зростає попит – має рости і пропозиція. Тому бізнес ідея відкриття автошколи дуже затребувана і перспективна в нинішній час.

Першим етапів у відкритті автошколи є підготовка та оформлення всіх необхідних документів, а також вивчення законодавчої бази в цій сфері. Оскільки цей процес не з легких, на все може піти кілька місяців. Необхідно буде отримати ліцензію на освітню діяльність, з огляду на той факт, що вона видається тільки юридичним особам.

Наступне, про що потрібно подбати – це приміщення, в якому будуть проходити заняття. Найкращим варіантом є оренда якихось аудиторій в учебнихучрежденіях. Дані класи потрібно наповнити інформаційними дошками, різними плакатами, макетами, тренажерами, а також розмістити стенди за будовою автомобіля.

Що стосується транспорту – б / у або новий, або це інструктор з особистим авто – вирішувати вам. Головне, що він повинен бути переобладнаний під автомобіль для навчання – встановлені додаткові педалі, нанесені спеціальні позначення і, звичайно ж, пройдений технічний огляд. Реєструються вони в ДАІ, як навчальні автомобілі. Експерти радять купувати такі марки транспортних засобів як: ВАЗ, DaewooMatiz, RenaultLogan, DaewooNexia.

Для ефективної та якісної роботи автошколи необхідно належним чином подбати про підбір кваліфікованого викладацького складу. Педагог теорії повинен мати вищу або ж середньо технічну освіту. Таких фахівців зазвичай можна знайти в проф. училищах, найчастіше вони не проти подібного роду підробітки. Що стосується інструктора з водіння, він зобов’язаний мати дійсне посвідчення водія, а також свідоцтво, яке дає йому право навчати керування транспортними засобами інших осіб. При виборі інструктора слід віддавати перевагу психічно врівноваженим людям, які мають якісь педагогічні навички.

Обов’язково рекламуйте автошколу за допомогою листівок, ЗМІ, інформаційних щитів, наклейок на навчальних автомобілях, в громадському транспорті і т. д. Головне, щоб її бачило якомога велика кількість людей. Також відмінним варіантом буде власний сайт з інформацією про школу і фотографіями навчальних кабінетів, автомобілів.

Тепер перейдемо до фінансових вкладень в бізнес з відкриття автошколи. Закупівля навчальних матеріалів, придбання і переобладнання автомобілів, оренда приміщення, отримання ліцензії – все це буде коштувати, починаючи від 15 тис. $. Вважається, що один рік інтенсивної роботи автошколи повністю окупає матеріальні витрати.

Взявши до уваги всі перераховані вище нюанси бізнес ідеї по відкриттю автошколи і грамотно склавши бізнес-план, ви обов’язково досягнете успіху. Все у ваших руках. Терплячості і цілеспрямованості