Відкриття автошколи як бізнес ідея

З кожним днем ​​кількість автомобілів на дорогах стає дедалі більшою. Відповідно зростає і чисельність водіїв, які навчаються водінню у спеціалізованих навчальних закладах – автошколах. За кермом можна зустріти людей різного віку, статі або ж достатку. Оскільки зростає попит – має зростати і пропозиція. Тому бізнес-ідея відкриття автошколи дуже затребувана і перспективна нині.

Першим етапом у відкритті автошколи є підготовка та оформлення всіх необхідних документів, а також вивчення законодавчої бази у цій сфері. Оскільки цей процес не легкий, на все може піти кілька місяців. Необхідно буде отримати ліцензію на освітню діяльність, враховуючи той факт, що вона видається лише юридичним особам. /p>

Наступне, що потрібно подбати – це приміщення, в якому будуть проходити заняття. Найкращим варіантом є оренда якихось аудиторій у навчальних установах. Дані класи потрібно наповнити інформаційними дошками, різними плакатами, макетами, тренажерами, а також розмістити стенди по будові автомобіля. Головне, що він має бути переобладнаний під автомобіль для навчання – встановлені додаткові педалі, нанесені спеціальні позначення та, звичайно, пройдено технічний огляд. Реєструються вони у ДАІ як навчальні автомобілі. Експерти радять купувати такі марки транспортних засобів як: ВАЗ, DaewooMatiz, RenaultLogan, DaewooNexia.

Для ефективної та якісної роботи автошколи необхідно належним чином подбати про підбір кваліфікованого викладацького складу. Педагог теорії повинен мати вищу або середньотехнічну освіту. Таких фахівців зазвичай можна знайти у проф. училищах, часто вони не проти подібного роду підробітку. Що стосується інструктора з водіння, він повинен мати дійсне посвідчення водія, а також свідоцтво, яке дає йому право навчати управлінню транспортними засобами інших осіб. При виборі інструктора слід віддавати перевагу психічно врівноваженим людям, які мають якісь педагогічні навички.

Обов’язково рекламуйте автошколу за допомогою листівок, ЗМІ, інформаційних щитів, наклейок на навчальних автомобілях, у громадському транспорті тощо. Головне, щоб її бачила якомога більша кількість людей. Також відмінним варіантом буде власний сайт з інформацією про школу та фотографії навчальних кабінетів, автомобілів.

Тепер перейдемо до фінансових вкладень у бізнес з відкриття автошколи. Закупівля навчальних матеріалів, придбання та переобладнання автомобілів, оренда приміщення, отримання ліцензії – все це буде коштувати, починаючи від 15 тис. $. Вважається, що один рік інтенсивної роботи автошколи повністю окупає матеріальні витрати.

Прийнявши до уваги всі перераховані вище нюанси бізнес ідеї з відкриття автошколи і грамотно склавши бізнес-план, ви обов’язково досягнете успіху. Все у ваших руках. Терплячості та цілеспрямованості!

Залишити відповідь