Вибираємо та встановлюємо унітаз

Ніхто не може поставити сьогодні під сумнів важливість цього сантехнічного приладу. Без нього ніяк не може обійтися жодна квартира, жоден будинок та жодне приміщення взагалі. Незважаючи на те, що про унітази взагалі говорити у нас не прийнято, це питання обійти стороною не вдається нікому. І тому кожен рано чи пізно стикається із проблемою вибору цього незамінного агрегату.

Встановлення унітазу також є досить складним завданням. Адже треба мати не лише відповідні знання та досвід, а й необхідні інструменти. Розуміючи це, компанія Santehnik-center. ru пропонує населенню та організаціям сантехнічні послуги високої якості, у тому числі й установку унітазів. Залишити заявку на проведення робіт ви можете безпосередньо на сайті компанії або зателефонувавши за телефоном +7 (499) 450-81-62.

— усунення засорів
— монтаж та заміна труб
— ремонт сантехніки

Вартість виконання робіт у компанії дуже конкурентна, а якщо до неї ще додати якість робіт, варто сказати, що це один з найкращих виборів у нашому регіоні. Так, вартість установки унітазу становить лише 1900 руб. і за часом може зайняти від однієї до восьми годин в залежності від складності та необхідності проведення додаткових робіт. . І для того, щоб змити в каналізацію продукти людської життєдіяльності, потрібно смикнути за довгий ланцюжок. Якщо чулося змив води, значить, справа зроблена. Тут, як ви розумієте, не йшлося про естетику — лише функціональність.

Сьогодні, звичайно, з’явилися вже сучасніші моделі. Сьогодні багато компаній пропонують широкий вибір найсучаснішого сантехнічного обладнання, у тому числі й унітази.

Найпоширенішим сучасним унітазом вважається підлогова модель, до якої прилягає бачок. У такій серії можна розрізнити компакт-диски та моноблоки. У моноблоках бачок і чаша є єдиною системою, у той час як у компактів зливний бачок розташовується ззаду на поличці. Такі моделі просто незамінні для просторого приміщення – виглядають ефектно.

Для малогабаритних квартир підійде підвісний унітаз. Монтується він на особливій рамі зі сталі, яка ховається за задньою стінкою зі зливним бачком разом. Незважаючи на те, що підвісний унітаз на вигляд крихкий і компактний, він може витримувати великі навантаження приблизно до трьохсот кілограмів.

Залишити відповідь