Вибір претендентів на співбесіду

Матеріали, які кандидати надсилають вам у відповідь на вашу рекламу, це те, що ви будете використовувати, щоб вибрати, кого з них взяти на співбесіду. Це означає, що ваш відділ кадрів повинен буде прочитати всі заявки та прийняти деякі рішення щодо них. Як ти це зробиш?

У читанні резюме дійсно потрібно багато мистецтва та інтуїції. Ви повинні навчитися читати між рядками: у чому причина цього трирічного розриву у резюме? Чому робота не тривала довше за рік? Особливо для тих у відділі кадрів, які, можливо, ніколи не робили цього раніше, було б гарною ідеєю перед тим, як читати резюме, обговорити, як їх сприймати. Якщо у вас немає відділу кадрів, підбір персоналу можуть здійснювати рекрутингові агенції.< /p>

Існує два підходи до оцінки та впорядкування резюме претендентів: формальний та неформальний. Якщо ви дотримуватиметеся формального підходу, ви робитимете щось на кшталт присвоєння балів кожної категорії, яка вам потрібна чи краща. Кандидати не розглядаються взагалі, якщо їм не вистачає будь-якої необхідної кваліфікації (вища освіта, досвід роботи у відповідній галузі не менше одного року тощо). Люди отримують до певної кількості балів за кожен критерій (що вища їхня кваліфікація, тим більше балів). Ви також можете додавати бали за такі речі, як життя в цільовому співтоваристві, особливі види або обсяги особистого або робочого досвіду і т. д.

Залишити відповідь