Вендинговий бізнес

Вендинговий бізнес. Вендинговий бізнес : як заробляти на торгових автоматах від 200 тис. В місяць? Вендинговий бізнес передбачає заробітки на торгових автоматах, які розставлені у місцях великої прохідності людей. В інших країнах у цих автоматах продаються найрізноманітніші товари: від чіпсів, жувальних гумок і кави – до льоду, книг, бананів і навіть краваток. Починаючи такий бізнес, можна втілити якусь оригінальну ідею або піти вже второваною стежкою.

Другий варіант доцільніше, оскільки потрібно набратися досвіду в цій сфері. ПЕРЕВАГИ ВЕНДІНГОВОГО БІЗНЕСУ 1. Поки що низький рівень конкуренції. Так, такі автомати є, але ринок ними ще не насичений. Навіть у великих торгових центрах з декількома машинами знайдеться чимало потенційно вигідних місць. Прямо зараз є можливість зайняти дуже вигідні позиції, щоб в майбутньому непогано заробляти. 2. Високий попит на певні види продукції.

Традиційно таким попитом користуються різні снеки (чіпси, сухарики, батончики), солодкі напої та кава. Це те, чим люди зазвичай перекушують протягом дня, коли йдуть за покупками, займаються іншими справами. Охочих щось придбати буде чимало, якщо правильно проаналізувати цільову аудиторію. 3. Можливість надалі запустити унікальні точки, завдяки яким можна заробити набагато більше. Ідеї для цього можна черпати не тільки в своїй голові, але і по всьому світу. Ніколи невідомо на 100%, яка несподівана думка дозволить заробити шалені гроші. ЯК ВСЕ ОРГАНІЗУВАТИ?

Насамперед необхідно вибрати напрямок бізнесу. Вже було зазначено, що почати слід з чогось простого, зрозумілого аудиторії. У цій публікації акцент буде зроблений на снекових і кавових автоматах. Як тільки вибір зроблений, етапи будуть наступними: 1. Реєстрація ТОВ або ІП. Якщо бізнес планується невеликим, то досить буде ВП. Коли ж в планах значна мережа автоматів, слід зупинитися на ТОВ. У таких випадках зазвичай вибирається спрощена система оподаткування – певний відсоток з отриманого доходу. Великий плюс у тому, що касовий апарат для роботи не знадобиться.

Для всіх розрахунків використовують платіжну систему. 2. Придбання обладнання. Це окрема тема, про яку буде написано нижче – з цінами і особливостями техніки. 3. Вибір цінового діапазону для роботи. Щоб цінник був адекватним, доведеться ознайомитися з пропозиціями конкурентів, порівняти їх між собою. Потрібно врахувати і місця розташування інших автоматів: яка цільова аудиторія, її платоспроможність?

За інших рівних вартість продукції повинна бути трохи нижче, ніж у конкурентів. Але це тимчасове рішення: змінюючи ціни, ви поступово підберете ідеальний варіант. Просто слідкуйте за реакцією аудиторії. 4. Пошук хорошого місця.

Це один з найголовніших моментів. Торгові центри, інтернет-кафе, СТО, школи, коледжі та університети – такі місця підійдуть відмінно для відкриття цього виду бізнесу. Єдиний момент – не завжди легко домовитися про оренду місця в силу різних причин. Але наполегливість і грамотний підхід допоможуть вирішити це питання. 5. Пошук постачальника продукції. Снеки або кави, які буду продаватися в автоматах, потрібно десь брати. Для цього слід знайти надійну компанію з вигідними цінами.

ПОШУК ПЕРСОНАЛУ ДЛЯ ВЕНДИНГУ Перебираючи бізнес-ідеї торгівлі і зупиняючись на цій, багато хто думає, що пошук персоналу буде досить складним завданням. Але все залежить від того, скільки часу ви можете витрачати на роботу, чи є у вас якісь інші справи. Для повноцінної роботи в теорії потрібні: а) людина, перевіряючий машини і поповнює їх; б) майстер-ремонтник; в) той, хто забирає гроші, знімає касу; г) бухгалтер. Тепер розберемося по порядку. Для заміни товарів і перевірки автоматів можна найняти одну людину або взагалі нікого не наймати. Другий випадок підходить, якщо ви готові самі регулярно працювати і обслуговувати установки.

Але навіть якщо немає, це єдиний постійний працівник – на його зарплату не піде багато грошей (близько 20 тис. гривень). Майстер-ремонтник викликається лише тоді, коли щось зламалося, з конкретного приводу – тобто час від часу. Бухгалтер може працювати на аутсорсингу – це зручно і недорого. Знімає касу зазвичай сам власник – це можна робити раз на тиждень. Вендинговий бізнес не вимагає великих витрат на персонал, так що цього пункту точно можна не боятися.

СОБЛИВОСТІ ЗАВДАННЯ Автомати і є основою всього бізнесу, без них нічого не вийде. Багатьох людей, які бажають спробувати себе в такій справі, лякає вартість машин. У деяких джерелах говориться, що вона досягає 4,5 тис. Доларів за штуку. Але не варто орієнтуватися відразу на цю ціну. Зараз можна придбати якісний автомат б / у. Залежно від марки машини і її особливостей така техніка в середньому коштує від 60 тис. гривень до 140 тис. гривень.

Нові машини мають більш широкий ціновий діапазон, але хорошу модель можна доглянути і за 200 тис. гривень. Хоча для успішного бізнесу новинка і не обов’язкова. При покупці автоматів можна орієнтуватися на подвійні моделі – вони об’єднують торгівлю снеками та кави. Взагалі доцільно відразу розраховувати на два види продукції – разом вони краще продаються.

Обов’язково потрібно уточнити властивості спіралей – вони повинні бути змінними, щоб можна було в будь-який момент змінити вид товару. МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЗАРОБІТКУ НА ВЕНДИНГЕ, ОКУПНІСТЬ Ідеї вендінгового бізнесу підтверджують, що для хороших заробітків ідеальним рішенням стане покупка відразу декількох автоматів – від 10 штук. В цьому випадку вкладені кошти окупляться набагато швидше. В середньому за такої мережі можна заробити 200 тисяч гривень на місяць і більше. Залежить від точок, правильного підбору продукції та багатьох інших факторів. Враховуйте також сезонність деяких товарів. Так, гарячу каву користується популярністю з осені по весну, а ось влітку через спеку попит на нього падає.

Зате зростає попит на різні напої. У перші місяці доведеться регулярно аналізувати стан справи, дивитися, які продукти користуються попитом, що продається мало. Необхідно бути мобільним і максимально швидко реагувати на запити аудиторії. Це допоможе зачепитися за ситуацію і швидко підкинути пропозицію, відповідне потребам людей. Вендинговий бізнес має плюси і мінуси, розглянемо їх детально. Плюси бізнес-ідеї 1. Можливість організувати все невеликою командою, удвох або навіть поодинці.

Необов’язково збирати натовп однодумців, щоб зайнятися таким бізнесом. 2. Безліч «лазівок» для економії, коли ви робите перші кроки: від покупки б / у апарату до скорочення кількості працівників. 3. Зростання популярності послуги в крупних і середніх містах, а також інтерес до неї в невеликих населених пунктах. 4. Робота з затребуваним товаром і можливість зробити унікальну пропозицію. Відсутність кордонів в ідеях. 5. Хороша окупність при правильному аналізі цільової аудиторії і хороших місцях. 6. Простота оформлення і організації.

вендінговий бізнес – продаж газет Мінуси бізнес-ідеї 1. Необхідність в наявності стартового капіталу. 2. Для гарного прибутку потрібно придбати багато автоматів. 3. Складнощі з пошуком відповідного майданчика. 4. Непередбачуваність попиту. Як і в будь-якому бізнесі, тут є плюси і мінуси.

Але раз такі автомати стоять в торгових центрах та інших місцях, ця ідея працює і виправдовує себе.

Залишити відповідь