Велнес коучинг – бізнес для збільшення своїх доходів і особистісного зростання людей

Велнес коучинг – бізнес для збільшення своїх доходів і особистісного зростання людей! Велнес коучинг – один з найбільш незвичайних видів бізнесу, який допомагає заробити на успіх інших: ви вчите людей бачити і вирішувати їх проблеми, вести здоровий спосіб життя, справлятися зі стресами і жити в гармонії з навколишнім середовищем. З цієї статті ви зрозумієте, чому варто реалізувати таку бізнес-ідею, якими перевагами вона володіє. Також ви зможете дізнатися, які ще цікаві бізнес-ідеї можна спробувати реалізувати, не витрачаючи при цьому великі суми грошей. Що важливо знати бізнесмену, який починає працювати в сфері коучингу?

У російську мову слово «коучинг» прийшло з англійської мови. Воно використовується майже в незайманому вигляді. У 30-ті роки XIX століття дане слово було вжито вперше. Його застосували студенти Оксфордського університету. У ті роки дане слово означало майже те ж саме, що і зараз. Коучера іменували тренерів, які готували студентів до здачі іспитів і заліків. Згодом професія коучер істотно видозмінилася.

Вона охопила практично всі сфери людського життя. Велнес коучинг – напрямок, який стає тільки популярнішим. Сучасне суспільство ставиться до такого виду діяльності вельми неоднозначно. Для кого-то коучер – це шарлатан, так як, на їхню думку, він не приносить ніякої користі, а для кого-то такий фахівець допомагає досягти успіху у всіх сферах життя. Тому якщо ви вирішили реалізувати таку бізнес-ідею, як велнес коучинг, ви повинні бути готові і до суворої критики, і до похвали.

Якщо ви хочете стати коучером, ви повинні будете робити наступне: сприяти професійній реалізації своїх клієнтів; розвивати і стимулювати людей; давати поради з найрізноманітніших питань; допомагати людям у визначенні особистісних цілей; надавати допомогу на психологічному рівні; підвищувати ефективність роботи певної людини; допомагати кар’єрному зростанню клієнта; акуратно направляти клієнта в потрібне русло; визначати шляхи досягнення цілей, які були поставлені клієнтом. Якщо ви готові до всього перерахованого вище, тоді сміливо відкривайте бізнес! Як налагодити успішний бізнес в сфері коучингу? Втілити в життя цю бізнес-ідею зможе далеко не кожен. Перш ніж діяти в даному напрямку, вивчіть самі себе. Визначте, чи володієте ви такими якостями, як стресостійкість, комунікабельність, спостережливість, сміливість, відповідальність, емоційна організованість, креативність і т. п. Чи боїтеся ви публічних виступів? Не виключено, що вам доведеться проводити тренінги в величезному залі.

Ви можете цього не робити, працювати з клієнтом тет-а-тет. Однак все одно ви не повинні боятися людей. Важливо вміти знаходити контакт з людьми самого різного характеру. Якщо ви розвинені інтелектуально, тоді вам буде набагато простіше працювати з людьми. Ви повинні бути інформовані в питаннях мистецтва, ЗСЖ, політики, культури та ін. Ви не повинні лінуватися дізнаватися щось нове, удосконалювати свої знання і навички. Ви повинні мати щире бажання допомагати людям на тренінгах.

Важливо самому вірити в успіх. Від цього клієнти тільки виграють. Чи маєте ви активну життєву позицію? Врахуйте, що спілкуючись з вами, клієнт повинен відчувати позитив.

Якщо ви маєте намір налагодити успішний бізнес в сфері коучингу, тоді вам буде потрібно вищу освіту. Воно допоможе вам напрацювати клієнтську базу. До того ж, доведено, що люди більше довіряють тим, хто має вищу освіту. Краще пройти навчання в спеціалізованому навчальному закладі.

Вони є в таких великих містах, як Москва, Київ. Також не зайвим виявиться досвід в таких сферах, як політика, психологія, освіта, бізнес, управління, юриспруденція, менеджмент, медицина та ін. Перш ніж щось робити, обов’язково вирішіть для себе, чи дійсно ви хочете допомагати людям. Не вдасться перетворитися в компетентного фахівця за короткий проміжок часу. Приготуйтеся витратити чимало часу і сил. На добру освіту будуть потрібні гроші.

Важливо розуміти, що коучинг – серйозна справа, а не якась розвага. Чи можна отримати багато, працюючи коучем? Грамотно реалізувавши бізнес-ідею “велнес коучинг&”, ви зможете заробити пристойні гроші. Якщо ваші послуги будуть коштувати 1000 рублів на годину і ви допоможете за місяць 4 клієнтам, витративши на кожного з них 12 годин, то ваш заробіток становитиме 48 000 рублів (1000 * 4 * 12) на місяць. В даному випадку великі заробітки можливі тільки при наявності достатньої кількості клієнтів. Для цього робіть наступне: вдавайтеся до самих різних методів реклами (можете, наприклад, поширювати листівки); будьте активні в соціальних мережах; ведіть блог; розробіть особистий інтернет-ресурс; пропонуйте пробні тренінги; поширюйте особисті прес-релізи; попросіть клієнтів рекомендувати вас іншим людям; пропонуйте свої послуги за допомогою електронної пошти.

Приклавши зусилля, ви зможете в подальшому насолодитися результатом! Плюси і мінуси бізнесу в сфері коучингу Велнес коучинг – бізнес-ідея, реалізувавши яку, ви зможете на регулярній основі користуватися масою значущих переваг. Ось лише основні з них. Ви зможете заробити чималі гроші. Однак майте на увазі: щоб це стало можливим, у вас повинно бути мінімум 5-7 клієнтів в рік. Коучер – одна з найбільш неординарних професій. Працюючи таким фахівцем, ви точно не будете нудьгувати.

У вас буде можливість дізнаватися багато нових цікавих людей. Не виключено, що у деяких з них ви зможете дізнатися щось нове і важливе для себе. Ви зможете дати людям знання, якими вони будуть користуватися в побуті, на роботі, в стосунках і у всіх інших сферах життя. Однак врахуйте, що такий вид бізнесу має і свої недоліки: труднощі зі створенням дійсно хорошою клієнтської бази; постійні переживання за людей і за те, щоб вони вдало дозволили всі свої проблеми; втома від регулярного спілкування.

Разом з тим, якщо підійти до реалізації бізнес-ідеї з усією серйозністю і відповідальністю, то від своєї роботи ви будете отримувати виключно позитивні емоції. Час від часу потрібно відпочивати. Якщо ви бажаєте налагодити ще якийсь нестандартний бізнес, ознайомтеся з відповідними бізнес-ідеями на нашому сайті. Повірте, тут є чому повчитися! Починайте заробляти і вдосконалюватися прямо зараз!

Залишити відповідь