Вдпочинок у лазні — одне з найпопулярніших занять у нашій країні

Адже там не тільки паряться та миються, а ще відпочивають душею та поправляють своє здоров’я. А яка ж лазня без віника? Він вважається незамінним супутником банних процедур. Оскільки він є дуже затребуваним і популярним, бізнес на березових віниках може стати дуже прибутковим заняттям, яке вимагає великих початкових капіталовкладень.

Якщо ви хочете відпочити на повну, на самоті або в компанії близьких друзів, переходьте за посиланням. Найкраще відео для вас!!!

Березовий віник користується величезним визнанням з кількох причин:

— широка поширеність даного дерева в нашій місцевості;

— речовини, які містяться в листі і нирках берези, мають ранозагоювальну, протизапальну і потогінну дію, а також містять ефірну олію, дубильні речовини, вітамін С, провітамін А, фітонциди. За допомогою віника у лазні відмінно очищається шкіра, усуваються м’язові та суглобові болі, заспокоюється організм і піднімається настрій;

— ароматичні речовини берези покращують вентиляцію легень, шляхом розширення дрібних бронхів.

Для організації бізнесу на березових віниках, перш за все, вам знадобляться березові гілки, за якими слід прямувати за місто. Найкращим періодом їхнього заготівлі вважається кінець червня — липень. Дуже добре для цих цілей годиться кучерява береза, так як її гілки густі та гнучкі. Вибирайте молоді низькі дерева. Довжина зрізаної гілочки має бути від 40 до 60 див. Після, їх пов’язують мотузкою (міцна нитка) таким чином, щоб більші гілки виявилися всередині, а дрібні — зовні, зробивши ручку довжиною 10—15 см і починають сушити.

Технологія сушіння віників має свої особливості, які необхідно знати. У жодному разі їх не можна висушувати на відкритому сонці, потрібно тільки під навісом у прохолодному, сухому та добре вентильованому місці. Розкладаються вони на невеликій відстані один від одного і щодня перевертаються. Після того, як вони трохи підсохнуть, їх складають один на одного та періодично перекладають. У результаті, потрібно прагнути до того, щоб віники набули форми віяла, стиснулися. Потім щоб під час сушіння листя не потемніли і не опали, заготовкою гілок слід займатися в суху погоду. Заготовивши березові віники, приймайтеся за їх збут. Ваші потенційні клієнти: лазні, сауни, приватні особи, магазини лазневого приладдя, інтернет, місцеві газети тощо. Яку вартість на них встановлювати — вирішуйте самі, все залежить від цін конкурентів, місць заготівлі та розповсюдження. Даний вид діяльності може бути відмінним доповненням бізнес-ідеї – лазня на колесах. Успіхів!

Квест кімната як бізнес

Одноманітність існуючих розваг вже дуже набридло сучасній людині. Що-небудь нове і незвідане завжди манило людей. У цій статті пропонуємо вашій увазі бізнес ідею розваг, яка відносно недавно з’явилася на ринку – квест кімната як бізнес.

Квест кімната — це окреме приміщення, в якому учасники гри стають частиною якоїсь особливої ​​історії та можуть відчути себе її повноцінними персонажами. Суть гри полягає в тому, що люди, виконуючи певні завдання за регламентований час, мають вибратися з кімнати. Сценарій та сюжет гри добре опрацьовується організаторами. Адже її учасники повинні отримати максимум позитивних вражень та емоцій, а також величезне задоволення від перебування у цій кімнаті. Це та розвага, яка допомагає уникнути повсякденності, відпочити від проблем, а також дає можливість добре попрацювати мізками.

Цільова аудиторія цієї розваги люди 18 — 40 років незалежно від статі та професії, тобто найбільш платоспроможні громадяни.

З чого ж розпочати бізнес на організації квест кімнати?

Вивчивши діяльність конкурентів у цій сфері, пропрацювавши розгорнутий бізнес-план, обов’язково займіться реєстрацією свого бізнесу.

Підберіть приміщення. Це дуже важливий пункт, від якого багато що залежить. Найкращим місцем розташування вважається центр міста поблизу якихось розважальних закладів. Розмір приміщення залежить від розмаху бізнесу, кількості кімнат і сценаріїв. В середньому для однієї квест кімнати необхідно мінімум 20 кв. м. Бажано ізолювати її від житлових приміщень та створити доступ до неї 24 години на добу. Обов’язково зробити ремонт відповідним сценарієм.

Підготувати сценарії та декорації. До цього питання слід підійти дуже відповідально та творчо. Для цього можна залучати сценаристів та режисерів, які допоможуть вам в організації. Після підготовки сценарію його слід кілька разів програти для того, щоби ліквідувати недоліки — прибрати зайві предмети, персонажі, сюжетні лінії, адже вони можуть заплутувати учасників гри. Декорації повинні повністю підкорятися сценарієм. Відмінно, якщо буде присутній звуковий та світловий супровід. На сьогоднішній день є можливість придбати франшизу з готовими та опрацьованими сюжетами. Що вибрати – вирішувати вам.

Робочий персонал. Даний вид бізнесу можна організувати та вести самостійно. За необхідності ви зможете залучати додаткових людей для виконання певних завдань з погодинною оплатою.

Реклама квесту кімнати як бізнесу в соціальних мережах, інтернеті, по місцевому телебаченню тощо Варіантів просування дуже багато, з деякими з них ви можете ознайомитись у нас на сайті — реклама на асфальті, на вікнах житлових будинків, на лавках, у ліфті, на пілларсах, на автомобілі.

Вести про окупність бізнесу на квест кімнаті досить складно, в середньому вважається, що термін до півроку. Головне – намагайтеся залучити якомога більше клієнтів та продумуйте оригінальні та цікаві сценарії. Успіхів!

Залишити відповідь