Сьогодні має велике поширення такого виду продукція, як магнітна гума, яка представляє собою гнучкий магніт (магнітний вініл). Процес виробництва включає в себе змішування фериту з пластиком (CPE, NBR) або синтезованою гумою. Такого роду магніти не включають в себе свинець, а представлений структурою – стронцій фериту (Sr0.6Fe203). Зараз магнітна гума, може наприклад, використовується в рекламній сфері, при приготуванні різного роду стендів, покажчиків і всіляких табличок. Також цей магніт застосовується в оформленні автомобілів і рекламних місць, в спеціально відведених для продажу POP і POS. Ще широке застосування магнітного вінілу знайшло у виробництві сувенірної продукції. З магнітної гуми виготовляють також постери, календарі, візитки, наклейки на будь-яку залізну поверхню (холодильники, комп’ютери)Сьогодні має велике поширення такого виду продукція, як магнітна гума, яка представляє собою гнучкий магніт (магнітний вініл). Процес виробництва включає в себе змішування фериту з пластиком (CPE, NBR) або синтезованою гумою. Такого роду магніти не включають в себе свинець, а представлений структурою – стронцій фериту (Sr0.6Fe203).
Зараз магнітна гума, може наприклад, використовується в рекламній сфері, при приготуванні різного роду стендів, покажчиків і всіляких табличок. Також цей магніт застосовується в оформленні автомобілів і рекламних місць, в спеціально відведених для продажу POP і POS. Ще широке застосування магнітного вінілу знайшло у виробництві сувенірної продукції. З магнітної гуми виготовляють також постери, календарі, візитки, наклейки на будь-яку залізну поверхню (холодильники, комп’ютери) Магнітний вініл має ряд властивостей: він відмінно згинається, його можна свердлить і піддавати іншим механічним діям, таких як – різання і пробиття отворів, при цьому матеріал зберігає всі свої первинні властивості. Обладнання для виробництва вінілового магніту має робочий діапазон, який складає з -26 0C до + 710C. Можлива обробка матеріалу не тільки висічкою, за допомогою штампа, а й обробка ножицями і плотером. Особливості виробництва магнітів з магнітною гуми У технології виробництва магнітного вінілу вам не потрібно буде використовувати будь-яку нову технологію.
У виробництві поліграфічних магнітів, вініл застосовується як смужка магнітної основи. На неї прийнято кашировать готову листову поліграфічну продукцію. Друк в цьому випадку зазвичай наносять, застосовуючи стандартні способи: На смужку зазвичай кашіірут вже приготовлену листову поліграфічну продукцію. Друк наноситься наступними способами: шовкографія, офсет, тиснення (з використанням широкоформатного принтера на продукцію – папір, плівку). цифровий друк, Потім продукцію кашируют (накочують, приклеюють), яка розташована на плоскому магнітному аркуші. А з цього матеріалу вже вирізують на холодильник магніти потрібної форми.
Зазвичай штампуванням магнітних вінілів займається в друкарні. Так як друкарня має все необхідне обладнання для цієї справи, наприклад-тигельний прес. Пресом виконується вся необхідна робота над магнітом, а це-нарізка і надсічка, блинтовое тиснення і перфорація, також забезпечує магніту потрібну товщину і саму будь-яку форму, яку придумає дизайнер. Крім вирізки магніту пресом також застосовують ріжучі планшетні плоттери (Mimaki CF2). Такі плоттери можуть обробляти будь-який матеріал на відміну рулонних плоттерах, які не використовуються для нарізки товстого вінілу, а тільки для дуже тонких матеріалів.