Установка таксоматів – новинка у сфері бізнесу

Установка таксоматів – новинка у сфері бізнесу, яка дуже швидко набирає популярності в багатьох регіонах Росії. Але, не дивлячись на це, залишилося безліч міст і навіть країн, де подібні автомати ще невідомі. Як то кажуть, для досягнення успіху іноді достатньо стати першим. Ми пропонуємо вам на розгляд нову та практично безконкурентну бізнес ідею щодо встановлення такосматів.

Таксомат – це пристрій для швидкого та безкоштовного виклику таксі або будь-якої іншої сервісної служби міста. Він має ряд переваг, найголовнішими з яких є зручність у використанні, інформативність та загальнодоступність. Просто кажучи, це термінал, який встановлюється у громадських місцях, що дозволяє робити безкоштовні дзвінки з метою отримання певного виду послуг. Це може бути не тільки виклик машини, але й бронювання готелю, сауни, замовлення їжі або зв’язок з фірмами, що надають культурно-розважальну програму. Як заробити на установці таксоматів? Таксомат являє собою екран, на якому можна розмістити до 20 рекламних оголошень або послуг. Кожна з осередків включає два телефонні номери. Усередині апарату розміщується сім-карта, яка дозволяє робити безкоштовні дзвінки. Таким чином, ваше завдання залучити якнайбільше користувачів до терміналу. Прибуток отримуєте від комерційних організацій, чиї послуги ви рекламуєте за допомогою таксомату.

Ще один плюс у тому, що ви без проблем можете відслідковувати кількість вихідних дзвінків прямо з дому, лише надіславши одне повідомлення на автомат.

Основна складність – знайти фірми, які бажають дати рекламне оголошення на вашому апараті. Середня вартість місячного розміщення приблизно 30-40 $. Це досить дешевий вид рекламної компанії, порівняно з іншими носіями. Саме тому бажаючих скористатися даним видом послуг досить багато. Як розпочати свій бізнес? Встановлювати їх краще в місцях масового скупчення людей або гостей міста. Відмінним варіантом може стати залізничний вокзал, аеропорт, кафе, ресторани, готелі або хостели. До речі, від вибору розташування терміналу, ви можете з легкістю змінювати список послуг, що надаються.

До щомісячних витрат варто також віднести орендну плату за місце (1м2), оплату електрики та поповнення мобільного рахунку. Ціна становитиме не більше 50-60$ (курс валют 2016).

Якщо здавати в оренду всі осередки, вартістю 30$ за місце, то максимальний прибуток з одного таксомату становитиме 600$, при початкових капіталовкладеннях у 360$ . Як ви бачите, навіть при завантаженні в 40-50 відсотків, окупність проекту становить 1-2 місяці.

Не бійтеся бути першим і крокувати в ногу із сучасними технологіями та часом, тоді ви обов’язково станете успішним та багатим. Розвивайтеся разом із нами!

Залишити відповідь