Твістінг – виготовлення фігур з повітряних куль

Твістінг – виготовлення фігур з повітряних куль. Твістінг – це моделювання з повітряних куль, захоплююче і цікаве хобі, яким можна займатися в будь-якому віці. Майстрів, які роблять з куль різні фігурки називають твістери. Раніше їх можна було зустріти тільки в цирках або в парках атракціонів. Зараз же вони невід’ємна частина будь-якого дитячого свята.

На більшості дитячих заходів можна побачити досить вражаючі фігури і скульптури з повітряних куль. Твістінг – це неймовірно красиво, захоплююче і шалено подобається дітям. Освоївши мистецтво виготовлення фігур з повітряних куль, можна зробити оригінальний подарунок не тільки дитині, але і дорослому людині. Приємний сюрприз для коханої людини, близького друга, елемент святкового інтер’єру або ж просто оригінальний подарунок – все це можна відтворити з повітряних куль за лічений час. Чи складно навчитися твістінг (виготовлення фігур з повітряних куль)? Зовсім немає! Для виготовлення фігур з повітряних куль необхідні досвід і практика, сама ж технологія досить проста і легко освоюється. Для твістінг основними робочими інструментами, крім повітряних куль, є ножиці, клей для гуми і кольорові маркери.

Політ вашої фантазії допоможе виготовити вельми незвичайні вироби, а маркер зможе надати їм ефектне оформлення. За допомогою повітряних куль справжні майстри можуть виготовити навіть карнавальний костюм. Для менш досвідченого твистера підійдуть такі фігури, як велике серце, ваза з фруктами і красиву квітку. У твістінг для наповнення куль використовують повітря, а не гелій (тому що складні фігури з повітряних кульок важкі і гелій все-одно не зможе підняти їх в повітря). Моделювання з куль буває односкладових і багатоскладових.

Перше передбачає моделювання з однієї кулі, друге ж – з декількох. Куля потрібно починати скручувати від горловини, пересуваючи при цьому повітря до кінця кульки. Щоб куля не луснула, необхідно заздалегідь залишити в ньому вільне місце. Крутити куля слід тільки в одному напрямку. Зараз в твістінг для надування куль використовують насос. Кулі, для зручності, бувають з маркуванням (наприклад «260» характеризує розмір надутого кулі: 2 * 60 – ширина на довжину).

Твістінг не тільки може прикрасити свято та інтер’єр, але також розвиває логічне і просторове мислення, фантазію, спритність і моторику рук. Моделювання з повітряних куль може стати для Вас як способом гри з дитиною, так хобі і засобом заробітку.

Залишити відповідь