Туристична агенція незвичайних подорожей

Що ви думаєте з приводу підкорення льодовиків у Фінляндії, глибоководної риболовлі біля берегів Австралії, бейсждампінгу (стрибки з парашутом з фіксованих об’єктів) в Африці чи подорожі до руїн міст майя на повітряній кулі? Цілком можна отримувати задоволення від захоплюючих пригод, і при цьому ще й непогано заробляти, якщо відкрити туристичну агенцію незвичайних подорожей.

Туристична агенція незвичайних подорожей

Ось тільки доведеться забути про банальні екскурсії по Парижу, висококомфортабельні готелі на узбережжі Карибського моря та інші «благи цивілізації»: ви повинні задовольнити пристрасть своїх клієнтів до пригод, зробити їхню відпустку унікальною, незабутньою і не схожою на звичайну туристичну подорож подорожей.

Для початку, розробивши кілька маршрутів і підготувавши пару-трійку «пакетів з нестандартного відпочинку з пригодою», потрібно буде зайнятися пошуком та залученням клієнтів. Повірте, людей, які шукають щось «незвичайне» і зацікавляться подібним відпочинком, досить багато. Можна дати рекламу до спеціалізованих періодичних видань з відпочинку та спорту, в Інтернеті, розмістити рекламні буклети на виставках спортивних товарів та спорядження, «запустити» рекламний ролик у розважальних телешоу або зробити розсилку пропозицій електронною поштою.

Надалі, коли у вас вже будуть «протоптані стежки», ви зможете заробляти, не лише залучаючи до нестандартного відпочинку нових клієнтів, а й отримуючи солідні бонуси та знижки від компаній, що приймають. Тут зазвичай спрацьовує «стандартна формула» ціноутворення: більше клієнтів – більше знижки, нижчі витрати – більше заробіток.

Особливо легко та невимушено організація такого агентства незвичайних подорожей вийде, якщо ви і сам «шукач пригод». Виявіть трохи фантазії, згадайте свої дитячі мрії, прикладіть свій «дорослий» досвід та комерційні навички, та створіть прибутковий бізнес на основі захоплюючого проведення часу!

Залишити відповідь