Цікаві та прибуткові бізнес-ідеї до 50 000 гривень

Найкращі бізнес-ідеї до 50 000 гривень

російські гроші (5000, 1000, 500)

Далеко не всі підприємці-початківці мають велику грошову суму, щоб почати розвивати власну справу. Також не всі мають можливість отримати велике кредитування. Тому багатьом бажаючим розпочати підприємницьку діяльність будуть напевно цікаві бізнес-ідеї до 50 000 гривень, які приносять регулярний та високий прибуток.

Актуальні бізнес-ідеї до 50 000 гривень

чохли для телефонів

Серед сучасних пропозицій відкриття прибуткового бізнесу до 50 000 гривень дуже цікавим є перепродаж товарів в інтернеті. Задля реалізації цієї ідеї потрібно знайти постачальників продукції, які забезпечать самими ходовими товарами. Сьогодні найбільший попит серед споживачів мають китайські позиції, що продаються в мережі за доступною вартістю. Прикладами такої продукції є:

 • аксесуари до мобільних телефонів;
 • різноманітні гаджети;
 • побутова техніка;
 • дитячі іграшки;
 • гаманці;
 • портмоне;
 • ремені;
 • наручний годинник;
 • сумки;
 • стильний одяг;
 • різні автомобільні товари та багато іншого.

На закупівлю асортименту продукції потрібно близько тридцяти тисяч гривень, а суму, що залишилася, можна витратити на проведення рекламної кампанії та просування сайту, сторінки в популярній соціальній мережі або інтернет-магазину. На китайські товари підприємцями встановлюється досить висока націнка розмір якої варіюється від 100 до 300 відсотків. Тому доходи від продажу будуть більшими.

Дуже актуальна бізнес-ідея за 50 000 гривень, що приносить пасивний дохід, – вклад коштів у депозит банку. Довірити свої накопичення в управління банківській установі і через певний час отримати належні відсотки зможе будь-яка людина. При цьому слід розуміти, що надто великий прибуток не варто розраховувати, адже розмір ставки варіюється від 10 до 13 відсотків річних.

Для правильного вибору депозитної програми слід вивчити всі пропозиції банку та дізнатися ймовірний дохід, який можна отримати в результаті співробітництва. Також слід звернути особливу увагу на:

 • тривалість дії депозитного договору;
 • умови щодо внесення коштів (поповнення) до наявного внеску;
 • існування можливості зняття грошей з рахунку депозиту раніше передбаченого договором строку;
 • можливість капіталізації отримуваних відсотків.

До негативного боку пасивного заробітку з допомогою депозиту належить неможливість зняття коштів у необхідний вкладнику момент. При достроковому розриві договору капіталовкладник втрачає відсотковий прибуток. Але, незважаючи на це, оформлення депозиту залишається сьогодні найпростішим способом примноження та безпечної безпеки фінансових накопичень.

Важливо! Більшість банківських установ пропонує своїм клієнтам скористатися банківськими послугами інтернет-банкінгу, серед яких є пільги за депозитними програмами в нацвалюті. Якщо вкладник скористається подібним продуктом, він може добре заробити. Крім того, це забезпечить додаткові зручності в управлінні рахунком.

Бізнес-ідеї до 50 000 гривень для творчих людей

біжутерія

Унікальні та прибуткові бізнес-ідеї на 50 000 гривень є і для людей, здатних до творчості, – це створення та продаж ексклюзивних речей. Насамперед, сюди можна віднести такі рукоробні товари, як:

 • в’язаний або вишитий одяг;
 • різна біжутерія, створена з підручних матеріалів;
 • букети та сувенірні композиції, виготовлені з цукерок;
 • дерев’яні іграшки;
 • мило ручної роботи;
 • створення незвичайних фотоальбомів та ін.

До того ж цільову аудиторію для продажу подібних товарів знайти не складе великої праці, оскільки вони цікаві для багатьох людей. Найефективнішими каналами збуту є продажі через популярні соцмережі, спеціалізовані магазини та власний сайт.

Якщо ви вмієте малювати, то можете для отримання відчутного прибутку скористатися таким видом живопису як розпис ноутбуків. Для чого потрібно купити аерограф або спеціальні плівки, пензлики та акрилові фарби. Єдиним дорогим вкладенням у цьому випадку буде придбання лазерного принтера. Але в п’ятдесят тисяч гривень ви вкладетеся.

З обмеженим бюджетом також цілком реально відкрити власну школу мистецтв з навчання живопису. Капіталовкладення більшою мірою знадобиться для оренди приміщення, закупівлі деякого обладнання та матеріалів. При цьому почати можна з найпростішого – невеликої студії малювання у власній квартирі, але в міру збільшення можливостей можна розширити простір. Бізнес, пов’язаний із образотворчим мистецтвом, цікавий не тільки очікуваним прибутком, але й наданням естетичного задоволення.

Цікаво! У домашніх умовах можна організувати дуже прибуткові невеликі виробництва щодо створення різноманітної продукції ручної роботи. Авторські оригінальні вироби за доступною вартістю чудово продаються в інтернет-магазинах, що дозволяє отримувати постійний дохід за наявності великої клієнтської бази.

Дуже захоплююча робота з непоганим прибутком – послуги професійного фотографа. Ця бізнес-ідея принесе не лише дохід, а й масу задоволення та позитивних емоцій. Щоб її реалізувати, необхідно придбати професійний якісний фотоапарат, який стане головним інструментом майбутнього розвитку справи. Слід зазначити, що конкуренція у цій сфері послуг досить висока, але за наполегливого вияву бажання ви гарантовано станете найкращим фотографом у місті, де проживаєте, а може, навіть і за його межами.

Щоб ваша діяльність як фотограф почала користуватися попитом, в першу чергу потрібно зробити високоякісні та з цікавою постановкою фото для реклами, яку можна здійснювати за допомогою інтернет-сайтів та оголошень у пресі. Не слід забувати, що професійні фотографи не лише роблять фотознімки, а й самостійно їх редагують, використовуючи комп’ютерні програми. Проведення фотосесій потрібно на різноманітних святкових заходах: весіллях, ювілеях, корпоративах, випускних вечорах, презентаціях тощо. Головне навчитися робити фотографії високої якості із можливою обробкою. Проведення першої зйомки є показовим, тому, здійснюючи її, необхідно виявити найкращі свої вміння.

Інвестування коштів у різні бізнес-ідеї до 50 тисяч гривень дає можливість отримувати додатковий дохід, а в деяких випадках, наприклад, коли капіталовкладник залишився без роботи, він може стати основним. Тому в наш нестабільний час варто задуматися над вкладенням накопичень у власну справу, яка завжди приноситиме прибуток.

Залишити відповідь