Цікаві ідеї для бізнесу handmade

Ідеї для бізнесу handmade

дівчина плете бісером

Багато людей запитують, як почати заробляти вдома. Зазвичай це мами в декреті чи люди, яким необхідно покращити своє матеріальне становище. Є категорія талановитих людей, які перетворюють своє домашнє хобі на прибутковий бізнес. У наш час бізнес handmade дуже популярний і затребуваний, а кількість ідей для нього безліч. Головний критерій успішного початку – це робити те, що добре виходить і приносить задоволення, тоді потягнуться потенційні клієнти та перші замовлення.

Дуже важливо все робити якісно та враховувати всі побажання замовника. Можна створити сторінку в соціальних мережах, де будуть розміщені виконані роботи, відгуки задоволених клієнтів. Якщо робити свою роботу сумлінно та якісно, то бізнес обов’язково піде нагору. Нижче будуть представлені найпопулярніші ідеї для бізнесу handmade.

Мода і краса з фоамірану

Фоаміран – це новий матеріал, який добре підходить для використання в рукоділлі. З нього можна зробити безліч красивих аксесуарів, таких як шпильки для волосся, обідки неймовірної краси, весільні бутоньєрки, гілочки для прикраси букетів та багато іншого. Цей матеріал дуже легко розтягується, що дозволяє надати йому будь-якої форми, його можна розрізати ножицями і навіть використовувати фігурний дірокол.

Цікаво! Фоаміран зовсім не токсичний, його можна мити проточною водою, при цьому він не втратить своїх властивостей та форми.

Цей матеріал називають ще спіненою гумою, фомом, ревелюром. З нього виходять чудові іграшки. Дуже популярний фоаміран у такому напрямку рукоділля, як фом-флористика.

Іграшки для дітей

Це дуже прибутковий бізнес, тому що діти для батьків це найважливіше, а іграшок ніколи не буває багато. Можна запропонувати покупцям пошити килимки, м’який куб, текстильні м’ячі, книжки. Виготовляти їх можна також із дерева. Такими дуже популярними іграшками зараз є бізіборд, пірамідки та сортери, кубики з абеткою, конструктори, каталки та дзиги та багато іншого. Іграшки з ниток теж мають велику популярність. Можна зв’язати якусь ляльку або кумедне звірятко, різнокольоровий м’ячик. З помпонів можна виготовити дуже милих звірів. Зазвичай беруть за основний матеріал пряжу.

Валяння з вовни

У такий спосіб можна виготовляти іграшки, взуття, одяг, прикраси та інше. Речі виходять дуже милі, ніжні, особливо іграшки – від них не можна відірвати очей.

Важливо! Існує мокре та сухе валяння з вовни. Воно відрізняється технікою виготовлення.

Проведення майстер-класів

мило ручної роботи

На даний момент майстер-класи це дуже популярний напрямок. Якщо є певний талант, наприклад, в’язання чи шиття, можна проводити такі майстер-класи. Викладаючи чи консультуючи, можна добре заробити. Дуже велику популярність набирають майстер-класи з кулінарії, це, напевно, найрозвиненіший у цьому плані напрямок.

Ляльки ручної роботи

Авторська лялька ручної роботи – це справжнє мистецтво. Вони бувають як м’які, і тверді. Вони виготовляються з різних матеріалів, тому ляльки бувають:

  • в’язані. Їх вив’язують за допомогою гачка або спиць, а всередині ляльку заповнюють наповнювачем;
  • керамічні та фарфорові;
  • воскові;
  • з дерева, що вирізають із цільного матеріалу;
  • текстильні ляльки. Їх виконують із ниток, пряжі або тканини;
  • з капрону або еластану;
  • ляльки з полімерної глини.

Це далеко не весь список, ляльки можуть виготовлятися з безлічі матеріалів. Для заробітку найбільше підійдуть текстильні ляльки. Їх купують не лише дорослі для своїх колекцій, а й для дітей. Адже такі ляльки можна зробити на замовлення, можливо навіть замовити власну копію – портретну ляльку. Добре підходять такі ляльки на подарунок – вони красиво та презентабельно виглядають. Тому цей вид бізнесу дуже популярний та поширений у сучасному світі.

Виготовлення фотофонів

У наші дні інтернет це спосіб життя, і більшість людей викладають на свої соціальні сторінки фотографії. Такі знімки мають виглядати привабливо і створювати певну атмосферу та образ, але доступ до студії не має кожної людини. Тому створення своїми руками фотофонів та їх продаж – це прибутковий напрямок. Фотофон зазвичай виготовляють із дерева, іноді роздруковують на папері. На них створюється композиція для фотографування.

Цікаво знати! Такий вид діяльності бере свої витоки у фуд-фото, адже красиво оформлена страва набирала багато лайків, а соціальна сторінка набувала великої популярності і шанувальників.

На даний момент хоч це і затребуваний напрямок, конкурентів поки що дуже мало. Вартість таких виробів не є особливо високою, але тут відіграє роль велика затребуваність у аудиторії, тим більше що цей бізнес буде популярним доти, доки існують соціальні мережі.

В’язання

хтось в'яже

Виготовлені своїми руками в’язані речі дуже цінуються у світі. Вони мають особливу цінність саме тим, що річ виробляється одиничним екземпляром і є унікальною. Так як в’язати зараз вміють небагато, та й виділити час для цього заняття не у всіх виходить, то цей вид заробітку один із найприбутковіших. В основному такий бізнес має сезонність і популярний у холодну пору року.

Деякі майстрині розвивають свій в’язальний бізнес настільки, що до них стоїть черга, щоб зв’язати шапку або іншу теплу річ до холодів. Таким чином, вони зайняті цілий рік і одержують гарний і досить великий прибуток. В’язати можна навіть літні речі, такі як маєчки, сарафани та інші. Тим більше, цей вид рукоділля не відноситься чисто до одягу, адже зв’язати можна аксесуари, сумочки, скатертини, пледи. Як говорилося вище, можна проводити майстер-класи, що теж принесе добрий дохід. Але це за умови, що володіння майстерністю на найвищому рівні, інакше можна втратити своїх клієнтів.

Шиття

набір для шиття

Такий же популярний вид заробітку, як і в’язання. В основному великий попит на дитяче постільна білизна, ковдри, подушки, кошики для іграшок, самі іграшки. Можна шити кумедні подушечки для декору, м’які крісла, мобілі з фетру, дитячі вігвами тощо. Перераховувати можна дуже довго, адже пошити можливо будь-що, головне, щоб цей виріб мав затребуваність. Попит на зшиті речі вручну обумовлений тим, що вони зазвичай кращої якості, індивідуальний підхід, ціни нижче магазинних і можна вибрати будь-який дизайн і розмір.

Залишити відповідь