Цікаві бізнес ідеї 2016

У сучасному світі відкривається безліч можливостей, які допоможуть відкрити свій власний бізнес із нуля. Є достатня кількість напрямків у підприємницькій діяльності, які дають можливість заробити та розпочати свою власну справу. Найкраще орієнтуватися на затребуваність та новизну певного напряму у бізнесі, а якщо немає початкового великого капіталу, потрібно вибирати сферу діяльності, яка потребує мінімуму фінансових вкладень. Бізнес має бути цікавим і актуальним, тому нижче ми розглянемо деякі ідеї 2016-2017 років.

Продаж в інтернеті як новий напрямок у бізнесі

Продажі в інтернетіІнтернет бізнес у нашій країні існує у вільному доступі, і це дозволяє відкрити свою справу, не вкладаючи кошти. Тим не менш, покупки в інтернет магазинах набирають популярності, це вже не здається небезпечним, і все більше людей довіряють і купують речі таким чином.

У даному напрямку найкраще визначитися з вибором товару, що продається. Не варто продавати все одразу, найкраще буде, якщо це буде магазин для певної аудиторії з великим асортиментом, але з окремою категорією товарів. Наприклад, інтернет магазин жіночого одягу, чи дитячого, чи, можливо, посуду тощо.

Важливо знати! Для того, щоб відкрити свій магазин в інтернеті, необхідно знайти відповідального постачальника з якісним товаром!

У цьому бізнесі є безліч переваг:

  • не потрібно вкладати великий капітал;
  • продавати можна будь-що;
  • не потрібно шукати приміщення під склад або магазин і витрачати кошти на його оренду;
  • не потрібна ліцензія;
  • відсутність перевірок.

При відкритті такого магазину в інтернет просторі важливо пам’ятати, що товар має бути актуальним. Його якість має бути гарною, щоб клієнт був задоволений покупкою і надалі замовляв у вашому магазині. Головне, пам’ятати — зарекомендуєте себе з найкращого боку — справи підуть нагору.

Бізнес ідея: організація свят

Організація свят

Відкрити своє агентство з організації та проведення свят – прибутковий та затребуваний напрямок. Свята не закінчаться ніколи, тож і робота в агенції буде постійною. Головне, зарекомендувати себе з найкращого боку, тоді спрацює «сарафанне радіо», і вас рекомендуватимуть усім знайомим та родичам.

Часто ці послуги замовляють різні компанії, наприклад, для організації та проведення корпоративу. Але варто врахувати, що в цьому бізнесі не вдасться робити все одному, тому варто залучити активних працівників та налагодити організаційні моменти в агентстві. Кожна людина повинна відповідати за певну область, щоб не було плутанини та збоїв у роботі.

Необхідно подбати про рекламу свого бізнесу, вигадувати нововведення та забезпечувати хороший сервіс обслуговування.

Ремонт побутової техніки

Однією з найбільш затребуваних та цікавих бізнес-ідей 2016 року є проведення ремонтних робіт побутової техніки. Багато людей не хочуть або не можуть собі дозволити викинути електроніку, що зламалася, тому намагаються продовжити її життя і працездатність якомога довше завдяки ремонту.

Відкриття своєї маленької ремонтної майстерні зможе приносити достатній дохід, а якщо власник відмінно знається на техніці, можна не наймати додаткових працівників, а займатися справою самостійно.

Цікаво! Даний вид сервісних послуг актуальний завжди, тому відкриття майстерні приноситиме дохід від умінь майстра та його можливостей.

Для відкриття ремонтного бізнесу потрібно мати початковий капітал, щоб закупити всю необхідну техніку та інструменти. Також слід витратитись на оренду приміщення під майстерню. Щоб витрати якнайшвидше окупилися, необхідно вести маркетингову політику і через півроку активної роботи можна повністю покрити витрати.

Доставка їжі

Доставка їжі

Цей вид діяльності приносить великі гроші у західних країнах і має величезну популярність. У нашій країні цей напрямок ще недостатньо розвинений і конкуренції як такої немає, тому саме час відкривати для себе нові горизонти.

Такий бізнес може існувати вдома, головне смачно готувати та доставляти їжу якнайшвидше. В даному випадку без помічників не обійтися, хоча на перших етапах можна впоратися невеликою командою.

Вигідніше буде домовитися про співпрацю з рестораном і приймати замовлення через сайт або по телефону. У великих містах офісні працівники замовляють їжу з доставкою, щоб заощаджувати свій час, тому без роботи залишитись просто неможливо.

Якщо справа набере обертів, тоді можна знімати приміщення, найняти кухарів та бути повноцінним господарем цього бізнесу.

Власна фотостудія

У сучасному світі фотографія – це не лише відбитий момент на плівці. Багато хто прагне, щоб їхні фото були якісними та красивими. Тому якщо є здібності та прагнення до фотографування – ласкаво просимо! Ця сфера діяльності дуже популярна, багато хто замовляє фотозйомку на різні заходи, такі як весілля або хрестини, фотосесія може проходити з новонародженим або на якусь знаменну дату. Дуже популярна фотографування вагітних жінок – такі знімки воістину виходять атмосферними та теплими.

Для того, щоб почати займатися в цьому напрямку, необхідно придбати якісне обладнання та мати певні навички. Також потрібно мати приміщення для зйомок та реквізит.

Важливо! Щоб замовлень було багато, потрібно напрацьовувати клієнтську базу і постійно вдосконалюватися – бути в новітніх тенденціях моди та проходити різні курси.

Для рекламування своїх послуг, можна використовувати соціальні мережі та створити свій власний сайт із портфоліо.

Ремонт квартир

Такий бізнес не потребує особливо великих фінансових витрат. Головне, що потрібно – робоча форма та певний набір інструментів. У разі необхідно мати певні навички, добре, якщо вони підкріплені будь-якими курсами. У компанію можна взяти працівника з певними здібностями для допомоги у роботі.

Для рекламування можна розміщувати рекламу на інтернет сайтах оголошень, у соціальних мережах, розклеювати паперові оголошення та просто попросити родичів та знайомих рекламувати ваші послуги. Зрештою, можна придбати бригаду працівників і створити свій власний сайт.

Завжди можна знайти рішення і відкрити свою маленьку справу з нуля. На даний момент є безліч можливостей зробити свій бізнес, все залежить від умінь та бажання досягти успіху.

Залишити відповідь