Товари для малого бізнесу – що краще за все продавати

05.10.2020 - 12:12 | Категорія: Торгівельний бізнес

Товари для малого бізнесу – що краще за все продавати. В даний час багато людей замислюються про те, щоб відкрити власну справу. Незмінна заробітна плата і докори начальства наводять на думку про те, щоб відкрити власний бізнес, стати самим начальниками, мати підлеглих і отримувати великі гроші. Але що потрібно робити, для того щоб ваш бізнес приносив хороші плоди? Перший етап створення свого бізнесу – визначення сфери діяльності. В даний час багато людей замислюються про те, щоб відкрити власну справу. Незмінна заробітна плата і докори начальства наводять на думку про те, щоб відкрити власний бізнес, стати самим начальниками, мати підлеглих і отримувати великі гроші.

Але що потрібно робити, для того щоб ваш бізнес приносив хороші плоди? Перший етап створення свого бізнесу – визначення сфери діяльності. Сфери діяльності можна поділити на продаж товару та надання різних послуг. І у них є свої плюси і мінуси.

Давайте докладніше ознайомимося з продажем. Спочатку треба визначитися з тим, що ваша організація буде продавати. Крім цього слід знайти приміщення, не виключено проведення ремонтних робіт, придбання устаткування, найми співробітників, створити якісну маркетингову систему, і оформити ІП. На все це може багато часу. Але саме рішення про те, чим зайнятися зіграє ключову роль в зростанні і становленні вашого підприємства. Товари, на які завжди є попит.

Це ті товари, які будуть завжди мати попит, незалежно від економіки держави та матеріального стану не тільки населення, але й окремо взятої осередку суспільства – сім’ї. До них можна віднести продукти харчування, одяг, взуття, побутову техніку, косметику, побутову хімію. Найбільш вигідне розташування продуктових точок це спальні райони, зокрема перші поверхи житлових будинків. В асортимент варто включати не тільки борошняні вироби, молоко, м’ясну і кондитерську продукцію, а й предмети щоденного використання, побутову хімію. Якщо немає обмежень, можна відкрити магазин алкогольної і тютюнової продукції, тут є можливість встановити зону під продукцію різного споживання.

Торгова точка, відкрита в місці, яке не буяє подібними магазинами, має шанси на великий попит проживають поблизу клієнтів. Що ж стосується одягу, то краще відкривати магазин недорогий і економічною одягу, щоб не відлякати клієнтів. Тому що дорогі елітні бутіки не мають великого напливу потенційних покупців. Цікавий варіант – магазин, де продаються товари для свят.

Це має на увазі продаж святкових аксесуарів: повітряних куль, листівок та іншої атрибутики, що буде затребуване в святкові дні або під час підготовки весіль. Дитячі іграшки – не менш цікавий варіант. Кожен батько захоче побалувати свою дитину іграшками, і з цією метою відвідати магазин для дітей. До того ж тут можна організувати продаж дитячого одягу, і товарів для новонароджених. Щось новеньке і незвичайне. Інноваційний продукт, який має попит, буде успіхом в реалізації власного бізнесу, так само як і звичайні товари. Але для цього потрібно застосовувати при створенні товару нові технології і використовувати сировину, яке раніше не застосовувалося.

Магазини з такою продукцією можна створювати не тільки в тому місці, де збираєтеся вести свою справу, а й на інтернет просторі. Поява нових бізнес-напрямків прямо пов’язане з розвитком нових технологій. Класичний приклад створення пристроїв з інформацією про веб-сайтах. На якому тільки побажаєте предмет можна встановити спеціальний код, який може прочитати будь-який мобільний пристрій і вивести вас на певний сайт. Це може бути сторінка виробника, сайт організації займається послугами для населення. Ще раз нагадаю, що таке посилання може бути прикріплена до будь-якої продукції: на одязі, друкованих виданнях і т. д. У ресторанах Азії не так давно з’явилося «розумне» меню. Це такий гаджет, який виводить на екран опис вашої улюбленої страви, а поки ви чекаєте свій обід, можна весело провести час, використовуючи розважальний сервіс, який вже вбудований в апарат.

Незабаром планується введення таких електронних розважальних меню і в нашій країні. Інновацією може бути і давно відомий продукт, але тільки в тому випадку, якщо він буде виконувати щось нове. Наприклад, можна привести лавку, яка оснащена колесами. Це відмінний продукт для користування на дачі або за містом. Її відмінна риса, – дуже висока мобільність, що дозволяє використовувати лаву в будь-якій точці заміського будинку.

Нещодавно на сторінках інтернету з’явилися спеціальні іграшки, які допомагають впоратися зі стресовими ситуаціями. Цей товар може стати хорошим подарунком і навіть жартівливим сувеніром а, отже, і попит буде на нього. Якими товарами найкраще почати торгувати при відкритті свого бізнесу? Кожен бізнесмен задається питанням, – якими товарами найкраще почати торгувати? Точної відповіді на нього не знайти.

– Потрібно враховувати, географію місця, в якому ви будете торгувати. Продукт, який має попит на півночі, можливо, запрацює популярність і на півдні. – Слід розуміти, що з потреба в різних послугах у великого мегаполісу і невеликого містечка дуже сильно відрізняються. – І нарешті, повний аналіз ринку скаже вам про те, який товар є у великій кількості, а який ні. Якщо ви все ж хочете з кимось конкурувати, то доведеться розробити правильну маркетингову політику і обзавестися великою кількістю клієнтів. Якщо в тому місті чи районі де ви хочете запропонувати свою продукцію ніхто до вас не займався, треба з’ясувати чи буде попит на товар.

У сприятливому випадку вам може допомогти успішно вести справи «сарафанне радіо». Наприклад, магазинчик, що спеціалізується на предметах фехтувального спорту, в провінції, не протягне і півроку, перш ніж закриється. Нарощування контактів і зв’язків в суміжних галузях дозволить грамотно спланувати запуск вашої компанії. Прекрасним альтернативним методом стане створення в інтернеті своєї компанії. З очевидних позитивних сторін це: повна відсутність орендної плати, знижується сума, витрачена на наймання і заробітну плату ваших підлеглих, і рекламна компанія буде відрізнятися від тієї, що проводять, при відкритті віртуального магазину.

Ще одна перевага – у магазина немає певного місця знаходження, він володіє абсолютною мобільністю, і можна буде займатися торгівлею не тільки у себе в місті, але навіть за межами країни. Але, на жаль, в Росії поки не всі можуть вийти в мережу, тому залишається тільки сподіватися на подальшу глобалізацію інтернету. Ще один вид бізнесу – надання послуг. Це та компанія, де все залежить тільки від бажання і майстерності того, хто надає послуги. Відповідно, якщо все на вищому рівні, то і сумніватися в попиті на пропозицію не доведеться.

Такі компанії можуть бути автомайстерень, фотостудіями і т. д. Де знайти товари для бізнесу. Коли ви визначилися в своєму напрямку, і відкрили компанію або магазин, необхідно знайти людей, які б займалися поставками товару. Найкраще щоб це були кілька постачальників, щоб в разі проблем з поставками у одного, робота компанії не порушилася. Якщо потрібно для поставки товару з-за кордону, то оптимальним варіантом буде відкрити канали поставки з різних держав.

На замітку майбутнім бізнесменам хочеться сказати, що на різних сайтах можна дізнатися про тематичних заходах, що проводяться спеціально для укладання взаємовигідних угод.

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.