Товари для малого бізнесу – що краще за все продавати

Товари для малого бізнесу – що краще за все продавати. В даний час багато людей замислюються про те, щоб відкрити власну справу. Незмінна заробітна плата і докори начальства наводять на думку про те, щоб відкрити власний бізнес, стати самим начальниками, мати підлеглих і отримувати великі гроші. Але що потрібно робити, для того щоб ваш бізнес приносив хороші плоди? Перший етап створення свого бізнесу – визначення сфери діяльності. В даний час багато людей замислюються про те, щоб відкрити власну справу. Незмінна заробітна плата і докори начальства наводять на думку про те, щоб відкрити власний бізнес, стати самим начальниками, мати підлеглих і отримувати великі гроші.

Але що потрібно робити, для того щоб ваш бізнес приносив хороші плоди? Перший етап створення свого бізнесу – визначення сфери діяльності. Сфери діяльності можна поділити на продаж товару та надання різних послуг. І у них є свої плюси і мінуси.

Давайте докладніше ознайомимося з продажем. Спочатку треба визначитися з тим, що ваша організація буде продавати. Крім цього слід знайти приміщення, не виключено проведення ремонтних робіт, придбання устаткування, найми співробітників, створити якісну маркетингову систему, і оформити ІП. На все це може багато часу. Але саме рішення про те, чим зайнятися зіграє ключову роль в зростанні і становленні вашого підприємства. Товари, на які завжди є попит.

Це ті товари, які будуть завжди мати попит, незалежно від економіки держави та матеріального стану не тільки населення, але й окремо взятої осередку суспільства – сім’ї. До них можна віднести продукти харчування, одяг, взуття, побутову техніку, косметику, побутову хімію. Найбільш вигідне розташування продуктових точок це спальні райони, зокрема перші поверхи житлових будинків. В асортимент варто включати не тільки борошняні вироби, молоко, м’ясну і кондитерську продукцію, а й предмети щоденного використання, побутову хімію. Якщо немає обмежень, можна відкрити магазин алкогольної і тютюнової продукції, тут є можливість встановити зону під продукцію різного споживання.

Торгова точка, відкрита в місці, яке не буяє подібними магазинами, має шанси на великий попит проживають поблизу клієнтів. Що ж стосується одягу, то краще відкривати магазин недорогий і економічною одягу, щоб не відлякати клієнтів. Тому що дорогі елітні бутіки не мають великого напливу потенційних покупців. Цікавий варіант – магазин, де продаються товари для свят.

Це має на увазі продаж святкових аксесуарів: повітряних куль, листівок та іншої атрибутики, що буде затребуване в святкові дні або під час підготовки весіль. Дитячі іграшки – не менш цікавий варіант. Кожен батько захоче побалувати свою дитину іграшками, і з цією метою відвідати магазин для дітей. До того ж тут можна організувати продаж дитячого одягу, і товарів для новонароджених. Щось новеньке і незвичайне. Інноваційний продукт, який має попит, буде успіхом в реалізації власного бізнесу, так само як і звичайні товари. Але для цього потрібно застосовувати при створенні товару нові технології і використовувати сировину, яке раніше не застосовувалося.

Магазини з такою продукцією можна створювати не тільки в тому місці, де збираєтеся вести свою справу, а й на інтернет просторі. Поява нових бізнес-напрямків прямо пов’язане з розвитком нових технологій. Класичний приклад створення пристроїв з інформацією про веб-сайтах. На якому тільки побажаєте предмет можна встановити спеціальний код, який може прочитати будь-який мобільний пристрій і вивести вас на певний сайт. Це може бути сторінка виробника, сайт організації займається послугами для населення. Ще раз нагадаю, що таке посилання може бути прикріплена до будь-якої продукції: на одязі, друкованих виданнях і т. д. У ресторанах Азії не так давно з’явилося «розумне» меню. Це такий гаджет, який виводить на екран опис вашої улюбленої страви, а поки ви чекаєте свій обід, можна весело провести час, використовуючи розважальний сервіс, який вже вбудований в апарат.

Незабаром планується введення таких електронних розважальних меню і в нашій країні. Інновацією може бути і давно відомий продукт, але тільки в тому випадку, якщо він буде виконувати щось нове. Наприклад, можна привести лавку, яка оснащена колесами. Це відмінний продукт для користування на дачі або за містом. Її відмінна риса, – дуже висока мобільність, що дозволяє використовувати лаву в будь-якій точці заміського будинку.

Нещодавно на сторінках інтернету з’явилися спеціальні іграшки, які допомагають впоратися зі стресовими ситуаціями. Цей товар може стати хорошим подарунком і навіть жартівливим сувеніром а, отже, і попит буде на нього. Якими товарами найкраще почати торгувати при відкритті свого бізнесу? Кожен бізнесмен задається питанням, – якими товарами найкраще почати торгувати? Точної відповіді на нього не знайти.

– Потрібно враховувати, географію місця, в якому ви будете торгувати. Продукт, який має попит на півночі, можливо, запрацює популярність і на півдні. – Слід розуміти, що з потреба в різних послугах у великого мегаполісу і невеликого містечка дуже сильно відрізняються. – І нарешті, повний аналіз ринку скаже вам про те, який товар є у великій кількості, а який ні. Якщо ви все ж хочете з кимось конкурувати, то доведеться розробити правильну маркетингову політику і обзавестися великою кількістю клієнтів. Якщо в тому місті чи районі де ви хочете запропонувати свою продукцію ніхто до вас не займався, треба з’ясувати чи буде попит на товар.

У сприятливому випадку вам може допомогти успішно вести справи «сарафанне радіо». Наприклад, магазинчик, що спеціалізується на предметах фехтувального спорту, в провінції, не протягне і півроку, перш ніж закриється. Нарощування контактів і зв’язків в суміжних галузях дозволить грамотно спланувати запуск вашої компанії. Прекрасним альтернативним методом стане створення в інтернеті своєї компанії. З очевидних позитивних сторін це: повна відсутність орендної плати, знижується сума, витрачена на наймання і заробітну плату ваших підлеглих, і рекламна компанія буде відрізнятися від тієї, що проводять, при відкритті віртуального магазину.

Ще одна перевага – у магазина немає певного місця знаходження, він володіє абсолютною мобільністю, і можна буде займатися торгівлею не тільки у себе в місті, але навіть за межами країни. Але, на жаль, в Росії поки не всі можуть вийти в мережу, тому залишається тільки сподіватися на подальшу глобалізацію інтернету. Ще один вид бізнесу – надання послуг. Це та компанія, де все залежить тільки від бажання і майстерності того, хто надає послуги. Відповідно, якщо все на вищому рівні, то і сумніватися в попиті на пропозицію не доведеться.

Такі компанії можуть бути автомайстерень, фотостудіями і т. д. Де знайти товари для бізнесу. Коли ви визначилися в своєму напрямку, і відкрили компанію або магазин, необхідно знайти людей, які б займалися поставками товару. Найкраще щоб це були кілька постачальників, щоб в разі проблем з поставками у одного, робота компанії не порушилася. Якщо потрібно для поставки товару з-за кордону, то оптимальним варіантом буде відкрити канали поставки з різних держав.

На замітку майбутнім бізнесменам хочеться сказати, що на різних сайтах можна дізнатися про тематичних заходах, що проводяться спеціально для укладання взаємовигідних угод.

Залишити відповідь