Топ 10 свіжих ідей для бізнесу вдома в 2018 році

Внаслідок обставин людям доводиться шукати можливості роботи з віддаленим доступом. Прості ідеї для бізнесу вдома в 2018 році допоможуть залишитися на плаву. Виберіть пропозицію, яка вам найбільше підходить.

Найчастіше бізнес пов’язаний безпосередньо чи опосередковано з Інтернет бізнесом. Тому без комп’ютера або ноутбука вибір способів поповнення сімейного бюджету зменшиться.

1. Створення відгуків та коментарів

Якщо є бажання висловлювати думки у друкованій формі, зробіть це в інтернеті. Маючи мінімальну базу мови, користувачі пишуть за гроші коментарі, складають відгуки. Такий бізнес може стати початковим етапом для новачків у копірайтингу. У Рунеті сервіс «Відгук», «Рекомендру» популярний серед споживачів України, України. Вони описують враження про послуги, товари, пам’ятки, доповнюючи опис власними фотографіями.

Сервіси несуворо ставляться до граматичних помилок, але просять авторів, акуратніше ставитися до тестового матеріалу.

Рада. Відповідальне ставлення до тексту стане в нагоді протягом усієї діяльності у сфері копірайтингу. Перед тим, як ставити текст у форму, перевірте контент на помилки безкоштовними спеціальними програмами.

  • Унікальність сервісом «Текст ру».
  • Відсутність води «Главредом».
  • Граматику та стилістику «Офограмкою».

Від новачка потрібна старанність, не лінуватися. Вкладати кошти не потрібно, а попрацювати варто.

2. Ведення блогів

ноутбук на столі та відкритий блог

Створіть власний блог за допомогою конструкторів або замовте сайт. На крайній випадок створіть обліковий запис у живому журналі та розкручуйте його. Процес трудомісткий і тривалий – доведеться досягати популярності у користувачів. Бізнес приносить блогерам з розкрученими майданчиками до 500 доларів на день.

Якщо ідеї для бізнесу вдома в 2018 році підійде розвиток ресурсів з вірусними статтями. Яскрава подача з чіпляючим заголовком змушує користувачів переходити за посиланням, що анонсується, і прочитувати матеріал. Дійте за схемою:

1. Створіть сайт або блог.

2. Розміщуйте на ньому статті.

3. Підключіться до сервісу контекстної реклами Google AdSense. Програма автоматично розміщує на веб-сайтах текстові та графічні оголошення, які відповідають контексту. Власник ресурсу за перегляди одержує гроші. Сервіс співпрацює навіть із молодими ресурсами.

3. Робіть новини статей у соціальних мережах. Автори бізнес-проекту рекомендують вибрати Facebook. У цій соцмережі зареєстровано найбільше забезпечених людей.

3. Робота на біржах копірайтингу

жінка друкує на ноутбуці

Такий самий принцип відноситься і до діяльності на біржах копірайтингу. Після виконання тестового завдання автор отримує доступ до завдань. Під час рерайтингу він своїми словами переказує текст, при копірайтингу створює абсолютно новий матеріал.

Найвищий рівень копірайтингу – написання сео-статей. Під час створення їх виконують особливі вимоги. Фахівець враховує зміни при ранжируванні та видачі, стежить за правильним вписуванням ключів. Чим вищий рівень автора, тим дорожче оплачується праця. Були випадки, коли автор із досвідом знаходив замовників на стороні, у друкованих чи електронних виданнях.

4. Створення інтернет-магазину

Варіант ведення бізнесу – власний інтернет-магазин. Для цього необхідно стати дилером компанії, яка випускає продукцію. Після створення порталу з віртуальним магазином.

Замовте сайт у вебмайстра. Важлива умова відвідування інтернет-магазину – якісний майданчик, який буде видно пошуковим системам. За домен доведеться платити раз на рік близько тисячі гривень та хостинг від 100 до 200 гривень на місяць. У каталозі опублікуйте опис та фотографії товарів. До процесу підходьте скрупульозно та творчо.

5. Заробіток на партнерських програмах

Доповненням до підприємницької діяльності в інтернеті стає заробіток на партнерських програмах.

  1. Виберіть фірму, з якою ви маєте намір співпрацювати. Це може бути компанія, що торгує насінням, салон одягу чи косметичний магазин.
  2. Зареєструйтесь на сайті. У розділі з інформацією про партнерські програми познайомтеся з умовами співпраці.
  3. Там же оберіть банер для розміщення на власному сайті, блозі або соціальних мережах.
  4. Помістіть банер.
  5. Вставте посилання на сайт партнера.

Рада. Вибираючи компанію, враховуйте сезонний попит чи модні тенденції, наближення свят. Навесні більше купують насіння, а напередодні Міжнародного жіночого дня та Дня Захисника вітчизни набувають косметичної продукції.

6. Заробіток на Ютубі

Створіть канал на Ютубі та заробляйте. Принцип той самий, як описано вище за допомогою сервісу контекстної реклами Google AdSense. Публікуйте відео.

Орієнтуйтеся на переваги користувачів. Популярні теми про домашніх тварин, дітей, комп’ютерні ігри, секрети макіяжу. Як не було це блюзнірсько, але канали з історіями боротьби із серйозним захворюванням мають тисячі передплатників та переглядів. Поради при несправностях або інструкціях з користування побутовою технікою, наприклад, хлібопічкою, можуть бути переглянутими великою кількістю людей.

7. Ведення онлайн-курсів

Маючи здібності, знання та практичні вміння у певній галузі, створюють курси в інтернеті. Для створення деяких уроків потрібна лише веб-камера. В інших випадках підійде відео, зняте смартфоном гарної якості, але краще використовувати відеокамеру.

Рада. Під час зйомки відео не «возите «камерою» — знімайте статичні плани та вибирайте вдалі ракурси.

Секрет продажу на онлайн-курсах полягає в тому, що автори дають не повний курс, а просять за решту уроків або наступний ступінь навчання додаткову плату. Затребуваність курсів залежить від якості матеріалу, корисності занять та розкручування власних відео.

8. Виготовлення виробів ручної роботи

За любові до рукоділля незайнята ніша у 2018 році – виготовлення виробів стрічками та полімерної глини, вишивка бісером вдома. Навіть без досвіду можна за короткий час освоїти техніку і виконувати вироби на продаж. Далі просуйте бізнес за планом:

  1. Створіть групу в соціальній мережі.
  2. Виставте фотографії виробів. Знімки мають бути якісними та художніми. Реклама – двигун торгівлі.
  3. Запросіть друзів та знайомих.
  4. Розвивайте групу, запрошуючи користувачів, проводячи конкурси та акції.
  5. Попрацюйте та зробіть етапи розвитку справи на совість. Витрачений час окупиться сторицею.
  6. Публікуйте фотографії клієнтів з речами.

9. Виготовлення тортів

шоколадний торт

Мода відзначати свято у колі близьких людей із тортом, виготовленим на замовлення, триває й у 2018 році. У продажу є харчові інгредієнти для кулінарної творчості. Головне, освоїти технологію випікання бісквітних коржів та навчитися прикрашати торти кремом та фруктами. Такі торти цінуються за використання натуральних продуктів, ручну працю, не дарма клієнти відзначають, що ласощі по-домашньому смачні.

10. Розведення перепелів

перепілка висиджує яйця

Для ведення бізнесу потрібна спеціальна клітина, корм та власне самі перепела: самка та самець. Спеціальна конструкція дозволяє збирати яйця, не турбуючи птахів. В інтернеті чи книгах дізнаються тонкощі розведення. Клітку встановлюють у теплому місці будинку, наприклад, на кухні.

Перші яйця власники їдять самі, а потім пропонують знайомим натуральний продукт. У перепелиних яйцях велика кількість поживних речовин та вітамінів. Продукція має попит протягом року.

Практичні поради для ведення бізнесу

  • Діюйте, орієнтуючись на рекомендації, і тоді вдасться розвинути власну справу та стати фінансово незалежною людиною.
  • Втілення ідеї вимагає складання плану. Схеми, запропоновані у статті, стають основою.
  • Діюйте за пунктами та контролюйте себе. Заведіть зошит, де відмічайте кроки, підводьте баланс витрат та доходів.
  • Аналіз допоможе уникнути помилок у майбутньому, а якщо все ж таки не обійшлося без недоліків, врахувати у майбутній діяльності.

Психологи радять при втіленні ідеї вдома не поширюватися серед знайомих. Хвастовство впливає на цілеспрямованість. Людина вважає, що спіймала удачу, але справді може скластися не так. Тому поки не досягнете результатів, тримайте напрацювання та плани в секреті.

Залишити відповідь