Топ 10 незвичайних бізнес-ідей у селі з нуля

Ви мешкаєте у селі чи невеликому містечку та шукаєте реально працюючий бізнес, який потрібно розпочати з нуля. Якщо так, то нижче ви знайдете 10 бізнес ідей у селі з нуля, які вже сьогодні можна почати реалізовувати з невеликим капіталом. У селі, незважаючи на досить обмежені ресурси, за правильного підходу можна заробити хороші гроші.

У починанні нової справи в селі є свої сильні сторони:

  • необхідно менше капіталу через незначні накладні витрати;
  • простіше організувати свою справу тому, що люди особисто знайомі.

Загальновідомо, що економіка в селі не така інтенсивна, як у містах, однак і такі умови надають низку переваг, які слід врахувати бізнесменові-початківцю, і використовувати їх з найбільшою вигодою.

Існують деякі проекти, призначені для запуску виключно у сільській місцевості, таким прикладом є сільське господарство. Лише стартового капіталу для створення нового бізнесу недостатньо, необхідна хороша ідея. Із цим ми вам допоможемо.

Стартап у сільському господарстві

  1. Екологічно чисте фермерство.

Вирощування екологічно чистих овочів та фруктів

Вирощування та продаж екологічно чистих овочів та фруктів може бути дуже прибутковою справою, якщо підійти до нього правильно. Попит на корисне харчування зростає, оскільки все більше споживачів поінформовано про здоровий спосіб життя, і тому попереджено про небезпеку споживання продуктів, що містять нітрати та інші хімічні добрива.

Тому можна почати вести невелике господарство, яке полягає у вирощуванні корисних овочів та фруктів. Ваше підприємство може бути досить популярним, коли все більше людей захочуть придбати безпечні продукти.

Цікаво! До цього ви можете додати нанесення на продукцію спеціальних знаків про дотримання органічних стандартів, якими часто нехтують конкуренти через труднощі отримання всіх необхідних документів.

  1. Продаж свіжих яєць.

Курині яйця мають величезний попит і не вимагають значних територій для утримання птиці. Тому підприємцю-початківцю варто задуматися про подібний вид діяльності і відкрити спеціалізований магазинчик. Однак не варто забувати про оформлення всіх необхідних державних документів та дозволів для роботи в такій галузі, що зробити нескладно.

  1. Страусові ферми.

Цей вид підприємницької діяльності включає широкий спектр виробленої продукції:

  • торгівля страусами;
  • страусине м’ясо та яйця;
  • сувенірні товари з пір’я;
  • екскурсії;
  • страусині перегони;
  • відеозйомка для кіно та реклами;
  • екскурсії для школярів тощо

Хоча подібний бізнес і передбачає достатню кількість землі, його результати перевершать усі очікування.

  1. Перець та спеції.

Для тих, чиї сільськогосподарські навички досить хороші, варіант роботи із землею є очевидним вибором для відкриття невеликого бізнесу. Все, що вам потрібно на початковому етапі, це невелике приміщення для розміщення продукції та спеціальні горщики, в яких зазвичай вирощують перець. Використовуючи багато сонячного світла та родючий ґрунт, ви можете заробляти багато грошей, продаючи якісний товар сусідам або віддаючи під реалізацію в магазини.

  1. Чайне садівництво.

Якщо вам пощастило проживати в Краснодарському краї, культивування чаю – це досить простий та вигідний варіант для людей, які по-справжньому захоплені цією рослиною. Для стартапу буде достатньо невеликого наділу землі для посадки кущів чаю з добре дренованим ґрунтом, про решту подбає природа та досить м’який клімат.

Стартап з послуг

  1. Будівництво.

Сільське будівництво

Якщо ви маєте достатні навички у будівництві, столярній та теслярській справі, гарною ідеєю буде вираження своїх знань та умінь у бізнесі. Домовласники та фермери, які не мають часу або навичок з будівництва необхідної для сільського життя інфраструктури (гаражі, комори, пташники тощо), обов’язково звернуться до вас з комерційною пропозицією. Таким чином, створення малої будівельної фірми може бути найкращим варіантом для початку ведення бізнесу.

  1. Послуги з прибирання.

Великі та середні ферми, можливо, потребують додаткової пари рук для прибирання їхньої території. Таким чином, невелика клінінгова фірма зможе запропонувати свої щотижневі або щомісячні послуги. Було б непогано в рекламних цілях надати суттєві знижки у разі укладання договору на більший термін.

Культурний стартап

  1. Бонсай.

Декоративні дерева бонсай

Сьогодні на ринку відкрилася значна потреба у декоративних деревах бонсай. Це досить модний елемент для офісів та елітних квартир. Перш ніж взятися за «вирощене на підносі», саме так перекладається з японського цей вид мистецтва, слід запастись достатньою кількістю терпіння та досконало вивчити всі нюанси посадки дерев бонсай.

  1. Етнічний одяг.

Населення, яке мешкає в маленьких громадах, любить виділяти себе автентичними стилями моди. З цієї причини, ви зможете забезпечити потребу всього співтовариства, виготовляючи їхній традиційний вид одягу, добре на цьому заробляючи. Мало того, не обов’язково навіть бути виробником, достатньо знайти підрядників та приймати замовлення. Також хороша така бізнес ідея в селі взимку, коли багато робіт там завмирають.

  1. Флористика.

Люди завжди купують квіти для особливих випадків. Це можуть бути як радісні та щасливі дні народження та весілля, так і жалобні події: похорон та панахиди. Хорошою бізнес ідеєю буде продаж квітів на всі випадки життя, до будь-яких особливих дат та урочистостей. На цьому можна добре заробити.

Висновок

Надана десятка наочно показує, що існує достатньо ідей, які ви можете спробувати реалізувати і досягти успіху, навіть проживаючи в селі або невеликому місті. Досить важливо визначити сферу та сферу своїх інтересів.

Важливо! Не зайвим буде отримати консультації профільних експертів та фахівців.

На закінчення відзначимо, що це далеко не весь перелік прибуткових видів бізнесу практично готових для реалізації в сільській місцевості, їх безліч. Тому немає жодних підстав думати, що ви не зможете вибрати собі підходящий і досягти успіху, якщо працює голова, є бізнес-стратегія, є бажання та стартовий капітал.

Залишити відповідь