Топ-10 ідей малого бізнесу в селі Даремно ви думаєте, що прибутковий бізнес можна організувати тільки у великих містах. Село не менше підходить, для організації прибуткового великого і малого бізнесу. У статті представлені ТОП-10 найприбутковіших ідей малого бізнесу в села. Продуктовий ларьок на колесах. Підходить для сіл і сіл і селищ міського типу, в які влітку люблять приїжджати гості, на відпочинок, на город або просто на канікули. Плюс ларька на колесах: ставте його де завгодно, Даремно ви думаєте, що прибутковий бізнес можна організувати тільки у великих містах. Село не менше підходить, для організації прибуткового великого і малого бізнесу. У статті представлені ТОП-10 найприбутковіших ідей малого бізнесу в села.
Продуктовий ларьок на колесах. Підходить для сіл і сіл і селищ міського типу, в які влітку люблять приїжджати гості, на відпочинок, на город або просто на канікули. Плюс ларька на колесах: ставте його де завгодно, тільки не забудьте узгодити з місцевою владою. Тваринництво. Це найкраща і прибуткова бізнес ідея, ну і звичайно ж вимагає багато часу і терпіння, адже щоб тварини підросли, потрібен час! Так само і грошові витрати не малі, потрібні тварини, корм і цех для оброблення тушок. До всього цього потрібна земля не менше 100 кв. м. Тартак.
Тут все просто! Беремо на роботу столярів, а в селах завжди такі знайдуться, обладнання та приміщення. А головне, щоб був попит, в іншому випадку прибутку ви не побачите. Агротуризм. У цій ідеї практично немає витрат, тільки на рекламу! Залучаємо туристів з великих міст, і робимо їм тур по красивим, мальовничих місцях найближчих сіл. Вирощування грибів сама менш витратна ідея, в той же час дуже рентабельна. Рослинництво.
Вирощуємо різні рослини, які тільки можливо. І відправляємо їх на ринок. Все просто! Бджільництво. Найголовніше в цій ідеї, це навчитися поводитися з бджолами, адже це досить таки не просто. Для початку вам знадобитися вуликів 40, це близько 80000 грнлів. Але витрати будуть виправдані, адже з одного вулика збирають до 50 кг меду.
А мед зараз в ціні. Виробництво молока. Бізнес не з малозатратних. Купівля корів, корми, холодильники і машини для перевезення та зберігання молока зажадають чимало грошей. Виробництво ексклюзивних і рідкісних продуктів. Розводити можна що завгодно і кого завгодно, залежить від вашої фантазії. Козяче молоко, яйця страусів і перепелів, у різних ресторанів є інтерес до таких продуктів.
Розведення черв&’яків. Попит на черв&’яків зростає. Тому даний бізнес є перспективним.