Тонування автомобілів як бізнес

описание: 5.pngЗкожним роком кількість автомобілів на дорогах стрімко зростає. Не дивлячись на складну економічну ситуацію і зростання цін, автомобільний бізнес процвітає. Але в зв’язку з обставинами, що склалися при покупці машини, власник частіше за все не бере ряд додаткових функцій (установка сигналізації, музики, доводчиків, камер і т. д.) при автосалоні через високі ціни, а тюнінгує своє авто у підприємців малого бізнесу. До ряду найбільш затребуваних послуг в цій сфері ставитися також тонування автомобіля.

Тонування машини – це нанесення спеціальної светопоглощающую плівки на стекла авто, яке несе в собі не тільки захисну функцію від прямих сонячних променів, але і зберігає приватність власників. До того ж тонування додає машині естетичний вигляд і є невід’ємною частиною автотюнінгу.

Як відкрити свій бізнес на тонування автомобілів?

Перше, що вам знадобитися – наявність приміщення гаражного типу. Бокс повинен бути досить чистим, опалювальним і без пилу. Ідеальним місцем розташування стане гараж поблизу доріг з інтенсивним трафіком або ж бокс недалеко від вже існуючих автомайстерень (автомийка, шиномонтаж, СТО). Якщо вам вдасться налагодити зв’язки з іншими підприємцями, які займаються подібними напрямками бізнесу, ви можете спільно надавати цілий ряд послуг з тюнінгу. Таким чином, вам гарантований більший потік клієнтів і відсоток за наданих клієнтів бізнес партнерам.

Матеріали. Для повноцінного тонування автомобіля вам знадобитися шпателя, фен, ножі, набір головок і комбінованих ключів, викрутки, пластикові та металеві знімачі, а також кілька рулонів різних плівок. Інструмент обійдеться приблизно в 200-250 $. Один рулон плівки від 100-150 $. З такої кількості матеріалу можна затонувати приблизно 5-7 машин.
Вартість послуги тонування однієї машини становить приблизно 70-100 $ за 3-6 годин роботи. Таким чином, рулон плівки окупається за 2 машини, тобто 1 робочий день. При середньому завантаженні в місяць 20-30 машин, ви спокійно можете заробляти мінімум 900 $.

Інформація взята з досвіду реальних людей-майстрів, які заробляють ці гроші в Україні, далеко не в містах мільйонниках. Як доповнення бізнесу, варто задуматися про тонування вікон житлових будинків.

Успіху і успіхів у всіх починаннях!

Залишити відповідь