Тонування автомобілів як бізнес

З кожним роком кількість автомобілів на дорогах стрімко зростає. Не дивлячись на складну економічну ситуацію та зростання цін, автомобільний бізнес процвітає. Але у зв’язку з обставинами, що склалися при покупці машини, власник найчастіше не бере ряд додаткових функцій (установка сигналізації, музики, доводчиків, камер і т. д.) при автосалоні через високі ціни, а тюнінгує своє авто у підприємців малого бізнесу. До найпопулярніших послуг у цій сфері відноситься також тонування автомобіля.

Тонування машини – це нанесення спеціальної світлопоглинаючої плівки на скло авто, яке несе в собі не тільки захисну функцію від прямих сонячних променів, а й зберігає приватність власників. До того ж тонування надає машині естетичного вигляду та є невід’ємною частиною автотюнінгу.

Як відкрити свій бізнес на тонуванні автомобілів?

Перше, що вам знадобиться – наявність приміщення гаражного типу. Бокс має бути досить чистим, опалюваним і без пилу. Ідеальним місцем розташування стане гараж поблизу доріг з жвавим трафіком або бокс недалеко від вже існуючих автомайстерень (автомийка, шиномонтаж, СТО). Якщо вам вдасться налагодити зв’язки з іншими підприємцями, які займаються схожими напрямками бізнесу, ви можете спільно надавати низку послуг з тюнінгу. Таким чином, вам гарантовано більший потік клієнтів та відсоток за наданих клієнтів бізнес-партнерам.

Матеріали. Для повноцінного тонування автомобіля вам знадобиться шпателя, фен, ножі, набір головок та ріжкових ключів, викрутки, пластикові та металеві знімники, а також кілька рулонів різних плівок. Інструмент обійдеться приблизно в 200-250 $. Один рулон плівки від 100-150 $. З такої кількості матеріалу можна затонувати приблизно 5-7 машин. Вартість послуги тонування однієї машини становить приблизно 70-100 $ за 3-6 годин роботи. Таким чином, рулон плівки окупається за 2 машини, тобто 1 робочий день. За середнього завантаження в місяць 20-30 машин, ви спокійно можете заробляти мінімум 900$. Як доповнення бізнесу, варто замислитися над тонуванням вікон житлових будинків.

Удачі та успіхів у всіх починаннях!

Залишити відповідь