Тепличний бізнес

Неодноразово ми з вами зверталися до сільськогосподарського бізнесу. Виробництво продуктів харчування дуже важливе для людини. Така справа має найменший відсоток втрат через невдалий збут. Найлегше знайти покупців овочів, фруктів, м’яса чи риби.

Дуже прибутково вирощувати картоплю, часник, або відкрити міні олійницю і обробляти соняшник. Проте найшвидше галузей зараз розвивається тепличне господарство.

Що найвигідніше вирощувати в теплиці?

Перше місце тут займає звичайно ж зелень. Відомі нам кріп, петрушка, зелена цибуля та більш екзотичні базилік, рукола, шпинат. Це не тільки смачно, а й корисно, особливо ранньою весною. Звичайно ж, кріп і цибуля менш вибагливі, їх можна обробляти більше. Також непогано посіяти редис. Потім висадити огірки та помідори та капусту. Чим раніше ви отримаєте зрілі плоди, тим більше шансів буде продати їх за вигідною ціною. ділянку родючої землі (не більше 1 га). Якщо починати з нуля, можна взяти в оренди. Залежно від регіону та якості ґрунту ціни можуть бути дуже різними.

— збірна теплиця. Краще взяти якісну з полікарбонату. За таку треба викласти щонайменше 1000 доларів. Але для старту можна використовувати поліетилен. У такому разі витрата тепла при обігріві буде великою.

— Опалювальна система. Також можуть бути різні варіанти. Найнадійнішим є повітряне опалення. Його суть: по всій площі теплиці прокладається труба-повітропровід з отворами, якою подається тепле повітря. Для обігріву використовується теплогенератор. Для обробки деяких рослин додатково підігрівають ґрунт.

— Система поливу. Ця частина роботи найлегша. Краплинний полив ще й дуже дешевий. 20 м. шланга коштуватиме вам $50.

— Насіння та добрива. Тут краще не випробовувати долю та взяти якісні. Не слід забувати, що кожному виду рослин підходить свій набір хімічних добрив. При підборі насіння будьте новаторами, вирощуйте нові цікаві сорти. Це підвищить попит на вашу продукцію.

— Важлива система освітлення. До того ж деякі рослини вимагають багато світла.

— Хімікати для боротьби зі шкідниками. А куди ж без них. Але ви маєте вміти захистити та зберегти свій урожай.

— Склад та інвентар.

— Згуртована команда садівників.

Як і перед відкриттям будь-якої справи, вам дуже ґрунтовно потрібно продумати бізнес-план, враховую всі нюанси сільськогосподарського виробництва в даному регіоні. Також забезпечте себе майбутніми покупцями укладанням контрактів. На рекламу вам доведеться витратити мінімум.

Залишити відповідь