Site icon Все про бізнес

Своя справа з продажу вишуканої кави для гурманів

Щодня у всьому світі споживаються мільйони чашок кави і тисячі підприємців отримують від цього чималий прибуток. Ви можете стати одним із них, якщо відкриєте невеликий кіоск, де пропонуватимете вишукану каву, для справжніх поціновувачів цього ароматного напою.

Цей бізнес доступний для підприємців у будь-якій точці світу: достатньо орендувати приміщення (це може кіоск або навіть просто прилавок у торговому чи офісному центрі), купити чи взяти в оренду обладнання і ви вже можете пропонувати своїм клієнтам найкращі сорти чаю та кави.

На відміну від кафе, де відвідувачам подають, не тільки чай та каву, а й різні закуски, ваш кіоск «Кава для гурманів» може спеціалізуватися лише на одній групі товарів. Тобто для максимального спрощення процесу торгівлі ви можете поставити coffee-made машину (щоб клієнт міг на місці продегустувати запропонований сорт кави або чаю), а в іншому – продавати лише упаковані товари.

Можна купувати великі оптові упаковки натуральної кави в зернах, самостійно змолоти її і розфасувати в дрібнішу упаковку, доступну за ціною більшості покупців. Для отримання стабільного доходу ви можете співпрацювати з уже відомими торговими марками: у цьому випадку виробники зазвичай роблять хороші знижки, а ви за це «просуватимете» продукцію їхнього бренду.

Exit mobile version