Своя справа з продажу вишуканої кави для гурманів

Щодня у всьому світі споживаються мільйони чашок кави і тисячі підприємців отримують від цього чималий прибуток. Ви можете стати одним із них, якщо відкриєте невеликий кіоск, де пропонуватимете вишукану каву, для справжніх поціновувачів цього ароматного напою.

Своя справа з продажу вишуканої кави для гурманів

Цей бізнес доступний для підприємців у будь-якій точці світу: достатньо орендувати приміщення (це може кіоск або навіть просто прилавок у торговому чи офісному центрі), купити чи взяти в оренду обладнання і ви вже можете пропонувати своїм клієнтам найкращі сорти чаю та кави.

На відміну від кафе, де відвідувачам подають, не тільки чай та каву, а й різні закуски, ваш кіоск «Кава для гурманів» може спеціалізуватися лише на одній групі товарів. Тобто для максимального спрощення процесу торгівлі ви можете поставити coffee-made машину (щоб клієнт міг на місці продегустувати запропонований сорт кави або чаю), а в іншому – продавати лише упаковані товари.

Можна купувати великі оптові упаковки натуральної кави в зернах, самостійно змолоти її і розфасувати в дрібнішу упаковку, доступну за ціною більшості покупців. Для отримання стабільного доходу ви можете співпрацювати з уже відомими торговими марками: у цьому випадку виробники зазвичай роблять хороші знижки, а ви за це «просуватимете» продукцію їхнього бренду.

Залишити відповідь