Свій бізнес з розведення акваріумних рибок

Свій бізнес з розведення акваріумних рибок Розведення акваріумних рибок на сьогоднішній день є досить перспективною ідеєю. Починаючи бізнес завжди хочеться скоротити терміни його окупності, тут головне враховувати види рибок, які є найбільш затребуваними покупцями, ціна на таких риб повинна бути високою. З чого почати бізнес з розведення акваріумних рибок. У цьому бізнесі немає нічого складного, проте перш ніж почати його, потрібно врахувати деякі моменти. Цей вид бізнесуРозведення акваріумних рибок на сьогоднішній день є досить перспективною ідеєю. Починаючи бізнес завжди хочеться скоротити терміни його окупності, тут головне враховувати види рибок, які є найбільш затребуваними покупцями, ціна на таких риб повинна бути високою. З чого почати бізнес з розведення акваріумних рибок. У цьому бізнесі немає нічого складного, проте перш ніж почати його, потрібно врахувати деякі моменти.

Цей вид бізнесу вважається досить перспективним з певних причин. У цій сфері немає конкурентів які займалися б цією діяльністю у великих масштабах, реалізація екзотичних риб не представляє особливої ?? складності, обладнання для розведення не вимагає величезних витрат і є загальнодоступним, немає витрат на оренду приміщення, можна розводити у себе вдома, рибок для початку можна продавати на пташиний ринок, в зоомагазини, або можна організувати приватні продажу. Інформацію про зміст риб потрібно детально вивчити, після чого можна приступати до справи. Закупити найвищий показник продажів види рибок, щоб якомога успішніше реалізувати свій «товар». Не економте на закуп риб, це є основним аспектом в подальшому розвитку бізнесу.

Як правильно визначити і вибрати потрібний вид рибок? Підійдіть до цього питання дуже серйозно. Зберіть інформацію про попит та пропозицію в цій сфері, виділіть для себе на які види риб високий попит, на які не дуже. Чи не рентабельно розводити риб загальновідомих видів, так як на них низька вартість, таких риб легко розводити, їх розводять багато інших. Вони не дуже затребувані. Не слід також купувати риб, які є маловивченими. Від таких риб дуже складно отримати потомство, ризик не отримати його взагалі.

Місце проживання таких риб, води Азії, Австралії та Індії. Популярні види риб: Золоті рибки інтенсивно розлучаються, вартість невисока 200-300 грн. Покупцями дуже затребувані, вартість може варіюватися в залежності від віку риб. Цихлида папуга ця категорія риб дає гарне потомство, варто 350-500 грн. ціна варіюється, в залежності від віку. Барбуси Денісон даний вид риб відтворюється в низького ступеня, вартість такої рибки 500-1200 грн. Ніж Читала має середню ступінь відтворення, вартість від 600-800 грн. Синодонтис петриколи також відомий середнім рівнем відтворюваності, коштує від 200-500 грн. Устаткування для розведення акваріумних рибок. Необхідні оптимальні умови для утримання та розвитку рибок. Для початку можна буде обійтися універсальним акваріумом об&’ємом 200-300 літрів з додатковим обладнанням, яке до нього додається.

Надалі необхідно обзавестися спеціалізованим комплектом устаткування. Про це більш детально. Для оптимального змісту тих видів риб які мешкають в прісних водах необхідний вид акваріумів біодизайн Риф. Вам знадобиться приблизно дванадцять таких акваріумів. Вартість в межах 10 тис. грн. Фільтр виду SOBOWP-1900S, 12 од. загальна вартість складе приблизно 11640 грн., одна з 970 грн. Терморегулятор SoboHG з приблизною вартістю 500 грн., Він необхідний для підігріву води, підтримання потрібної температури, для визначення температури знадобиться термометр-наклейка, на кожен акваріум тобто 12 шт. Автогодівниці Тrixie, також на кожен акваріум, варто в межах 1200 грн. Для аерації води в акваріумах вам буде потрібно компресор Eheim Air Pump, вартість одного до 1500 грн. Для освітлення в акваріумах вам знадобиться лампа T8 Life-Glo II вартість від 400 грн. за кожну. Розподіліть риб не тільки за видами, а й категоріям. На утримання дорослих риб з дванадцяти необхідно виділити п&’ять акваріумів. Решта акваріуми необхідно використовувати для вирощування нового потомства і для самок знаходяться в періоді нересту.

Витрачається сума для початку такого бізнесу становить 220-250 тис. грн. Бізнес окупається приблизно через 12 місяців.

Залишити відповідь