Способи збільшення продажів інтернет-магазину

Способи збільшення продажів інтернет-магазину. Метод повторних продажів у вигляді майстер-груп, клубних карт і купонів сприяє збільшенню продажів і доходу інтернет-магазину. Купони і карти пропонуються клієнтам після покупок в якості бонусів, дають право на знижки при наступних покупках. Розрізняються як іменні купони, якими можуть скористатися тільки власники, так і подарункові купони, які можнаМетод повторних продажів у вигляді майстер-груп, клубних карт і купонів сприяє збільшенню продажів і доходу інтернет-магазину. Купони і карти пропонуються клієнтам після покупок в якості бонусів, дають право на знижки при наступних покупках. Розрізняються як іменні купони, якими можуть скористатися тільки власники, так і подарункові купони, які можна комусь передати. Якщо товар в інтернет-магазині реалізується за допомогою технології вірусного маркетингу, зручніше використовувати подарункові купони. З їх допомогою діючий клієнт залучаючи в вашу мережу нових клієнтів отримує бонусні привілеї.

Можна при цьому використовувати систему багатоступеневих бонусів, при цьому відбувається лавиноподібне зростання клієнтури. Стимулювати клієнта для здійснення покупки можна обмеженням акції за часом. Після закінчення терміну акції розсилають сервер нагадує клієнтам про те, що термін дії бонусів на придбання товарів і послуг закінчується. Дієвим способом збільшення зростання продажів є клубна карта постійного клієнта. Цією карткою визначається межа знижки на поточні товари і обмежена пропозиція – групу товарів, прив’язану до карти. Існує два найпоширеніші варіанти клубних карт: 1) VIP; 2) Преміум. Такі карти забезпечують доступність привілеїв їх власникам: 1) знижки, 2) прискорений і покращений сервіс.

Аналогом подібних карт в інформаційному бізнесі є майстер-група – група клієнтів, з якої працює безпосередній автор продукту (тренер). Оплата при цьому проводиться на періодичній основі почасово. Володіючи інфо-продуктом можна заробити тільки на його продажу. Маючи майстер-групу можна отримувати дохід від навчання і консультування тих, хто готовий за це платити. При цьому послуга надається після фактично проведеної оплати, що позитивно позначається на грошових потоках.

Слід зауважити, що завжди знаходяться клієнти, які охоче платять за більш високий сервіс і швидку віддачу. Таким чином, в майстер-групах виділяється VIP-контингент, оплачувану в 5 разів дорожче. Відповідно, дохід в магазині збільшується в кілька разів. Пропозиція і його обмеження. Обмежені пропозиції і продажу час від часу слід повторювати.

Це добре стимулює прибуток. Причому поряд зі звичайними обмеженими пропозиціями повинні бути пропозиції індивідуальні. Для клієнтів, які відвідують Ваш магазин багаторазово. Обов’язково проідентіфіціруйте такого клієнта. У разі, якщо він не зареєстрований, виконайте це за допомогою виділення його «куків» (cookies) і прив’яжіть до них лічильники зворотного відліку, які спонукають відвідувача придбати товар до закінчення терміну вигідної пропозиції.

Якщо відвідувач набуває щось на Вашому сайті, запропонуйте йому реєстрацію. Пропозиції ж реєстрації перед здійсненням покупки може знизити рівень конверсії. Обмежені пропозиції. Такі пропозиції робляться конкретного користувача. Відвідуючому інтернет-магазин вдруге, навіть якщо він нічого не купує.

Такому відвідувачеві висилається лист на електронну адресу приблизно такого змісту: «Жалкуємо про те, що термін чинної акції закінчився, але у нас є для Вас наступну пропозицію і ми сподіваємося, що Ви встигнете їм скористатися» . Такі пропозиції допомагають збільшити дохід, прив’язуючи користувачів до періодичності акції в інтернет-магазині і збільшують довіру клієнтів, які мають можливість переконатися: це не маркетинговий прийом, акція дійсно обмежена за часом. Намагайтеся додавати акції в такі періоди часу, коли клієнти мають фінансову можливість ними скористатися. –

Залишити відповідь