Спа салон – бізнес з високою рентабельністю

Спа салон – бізнес з високою рентабельністю. Останнім часом люди стали відвідувати спа-салони, щоб зняти стрес або просто розслабитися, тільки ось таких людей не так вже й багато. Цьому є кілька причин: далеко не всі можуть знати, що таке спа-салон і якими послугами там можна скористатися, яку користь вони принесуть. Останнім часом люди стали відвідувати спа-салони, щоб зняти стрес або просто розслабитися, тільки ось таких людей не так вже й багато. Цьому є кілька причин: далеко не всі можуть знати, що таке спа-салон і якими послугами там можна скористатися, яку користь вони принесуть. У багатьох людей склалося хибна думка про те, що послугами спа-салону можуть користуватися тільки голлівудські зірки, тому що це задоволення не з дешевих. Напевно, в будь-якому місті є безліч спа-салонів, які користуються попитом і у кожного є своя клієнтська база. Варто відзначити, що практично всі салони розраховані на клієнтів, чий дохід вище середнього, з огляду на це, при правильному доході можна відкрити салон, який буде популярний і серед людей із середніми доходами, взагалі правильний підхід-запорука успіху.

Якими послугами ви можете скористатися в спа-салоні? Спа-салон зазвичай включає в себе список таких послуг: Масаж, обгортання, епіляція, догляд за обличчям, ароматерапія і т. п. Кількість послуг, що надаються залежить від постачання спа-салону обладнанням і різних ліцензій на надані види послуг. Яке приміщення потрібно для СПА-салону? При виборі приміщення, де буде знаходитися спа-салон, потрібно враховувати прохідність району. Найкраще підійде місце, яке буде якомога ближче до центру і бажано на першому поверсі будівлі.

Оптимальна квадратура приміщення для спа-салону (150-200 м / кв). Потім вам потрібно зайнятися узгодженням приміщення з санітарно-епідеміологічною службою на предмет придатності для надання такого роду послуг. Кабінет косметолога, спа-зони, кушетки і столи для пілінгів і т. п., повинні бути вільно розташовані в приміщенні СПА-салону. Яке знадобиться витратні матеріали та обладнання для СПА-салону? З видатковий матеріалів вам можуть знадобитися різні ефірні масла, солі, мінерали та ін. Добавки.

Це можна придбати в компаніях торгують косметикою для спа-процедур. Зараз у продажу є безліч різноманітного обладнання для спа-процедур. Для відкриття вам знадобиться наступний мінімальний набір: душова установка, гідромасажна ванна, кілька масажних столів-кушеток. Коли ж підприємство стане більш прибутковим, можна буде додатися такий вигляд обладнання: Різні душі, гідромасажні ванни, душові кафедри і т. п. Персонал і ліцензування СПА-салону. У перший час після відкриття спа-салону, вам знадобиться персонал складається з адміністратора, масажиста, косметолога і двох лаборантів, які будуть готувати масла, бруду і солі для процедур Але перед наданням різних послуг клієнтам слід відправляти їх до лікаря, щоб він призначив показання і протипоказання для будь-яких процедур, тому що послуги спа, це лікувально-оздоровчі послуги, тому не можна нашкодити клієнту. Ще перед відкриттям спа-салону, потрібно оформити ліцензію вартістю 20000 грн. Знайти клієнтів часом буває складніше, ніж організувати весь бізнес. У цьому вам допоможуть як ЗМІ, так і просто добре себе зарекомендувати, в даному випадку спрацює принцип «сарафанного радіо», тому що задоволені відвідувачі, будуть радити ваш салон своїм рідним і близьким.

Так само позитивно позначиться на репутації створення сайту в інтернеті, де відвідувачі сайту зможуть знайти різну інформацію про послуги, що надаються, прайсі, користь спа-процедур.

Залишити відповідь