Сміттєвий бізнес

Сміттєвий бізнесСміттєвий бізнес. Багато хто з вас чув, що є бізнесмени, які продають свіже повітря, землю, ділянки на місяці. Тобто вони стали багатими та незалежними, практично, не докладаючи особливих зусиль і звівши до мінімуму всі витрати. Хоча ні. Зусилля потрібно докласти колосальних, потрібно добре працювати мізками, щоб придумати та втілити в реальність щось подібне. Але факт залишається фактом. Те, що вони продають, не потрібно виготовляти, все довкола нас. А що Ви скажете, якщо дізнаєтесь, що можна створити свій власний бізнес на смітті ? Так, і така, дурна на перший погляд, ідея може виявитися затребуваною.

 

Де брати сміття

Сміття всюди, воно безкоштовне, а іноді навіть Вам готові заплатити, щоб Ви його забрали. Залишається лише придумати, як його продати, в якому вигляді. Зрозуміло, що просто продавати сміття на вагу по долару за кілограм – це не вдала ідея. Але, що якщо сміття помістити в привабливу обгортку? Як показує такий приклад, саме так можна створити бізнес на смітті.

Американський бізнесмен Крістофер Гудвін винайшов особливий автомат (трешбол), який за 0.25 долара видає будь-кому, хто бажає симпатичну прозору пластикову кульку, всередині якої…. Сміття! Такий бізнес не приносить тисячі доларів підприємливому бізнесмену, але кілька сотень баксів на рік він отримує, продаючи сміття, і тим самим очищаючи свою країну.

Ідеї для бізнесу на смітті

Продовжуючи тему бізнесу , у нас народилася схожа ідея. Можна організувати свій сміттєвий бізнес із виготовлення прозорих пластикових брелоків, наповнених сміттям. Брелок з цигарковим недопалком або битим склом – дуже екзотична річ. Витрат на виробництво практично ніяких. Виходить дуже рентабельний бізнес. Але, знову ж таки, стати мільйонером навряд чи вийде, хоча все може бути.

Бізнес на смітті

А взагалі, продавати сміття можна і без обгортки. Тільки його потрібно зібрати, розсортувати, привести в товарний вигляд та відправити до переробної компанії. Ніхто з вас не здивується, якщо дізнається, що багато предметів виготовляються з вторинної сировини. Взяти, наприклад, скляні пляшки з-під газування, вина, шамтанського тощо. Все це збирається, вимивається та використовується повторно. Природно, пляшки не повинні бути пошкоджені та мати сліди дефектів.

Можливо, у дитинстві деякі з вас збирали порожні пляшки з-під «Чебурашки» та несли їх до найближчого пункту прийому склотари. Там за кожну пляшку ви отримували винагороду. А пункт прийому пляшок і був ідеєю бізнесу на смітті. Те саме можна сказати і про метал. Щоправда, нині вже мало хто викидає металеві вироби на звалище. Та й власники сміттєзвалищ стали розумнішими і стали збирати та відвозити до пунктів прийому металеве сміття. Ось вам ще один вид сміттєвого бізнесу. Сюди ж можна віднести і папір, який радо приймають переробні заводи.

До речі, ще однією ідеєю бізнесу може стати завод по переробці пластику, мукулатури, металу, скла, гуми тощо. Так, це великі вкладення, порівнянні з будівництвом виробничого об’єкта. Але й прибутку тут анітрохи не менше. Тож є над чим замислитись.

 

Залишити відповідь