Служба таксі як бізнес

У сучасному світі послуга таксі є не лише розкішшю, а й звичайним засобом пересування. Проїхати швидко та з комфортом може собі дозволити як заможна людина, так і середньостатистичний мешканець міста. Проте, для багатьох це не лише послуга, а й спосіб непогано заробити. Автомобіль стає для вас і власним транспортом, і невеликою вигідною справою. Втім, такий бізнес може мати ширший розмах. Найчастіше організовується диспетчерська служба, яка об’єднує водіїв зі своїми машинами. Заможний підприємець разом із зв’язком закуповує автопарк та відкриває СТО для обслуговування. Сьогодні ми б хотіли розглянути перший варіант.

Диспетчерська служба

Якщо ви бізнесмен-початківець, то найкраще організувати власну диспетчерську службу. Вам знадобиться невеликий офіс, 25-30 кв. м. буде достатньо, який не обов’язково розташовувати у центрі міста. У такому разі вартість оренди приміщення теж буде невеликою. Також потрібно буде закупити комп’ютери та телефони за кількістю диспетчерів (3-4 особи). Найкраще використовувати ІР-телефонію. Зручніше встановити спеціальне програмне забезпечення, за допомогою якого ви зможете:

— запам’ятовувати всі замовлення;

— розраховувати вартість поїздки;

— складати оптимальні маршрути;

— здійснювати зв’язок із водієм;

На початку роботи служби слід найняти 10-15 водіїв. Дзвінки потенційних клієнтів надходитимуть оператору, який передаватиме замовлення найближчій машині. Наприкінці зміни кожен водій повинен покласти в касу організації певний відсоток або фіксовану суму грошей. в тому числі швидкісний надійний інтернет);

— миттєве реагування на замовлення;

— надання кінцевої суми за викликом наперед;

— представницькі та ввічливі водії та диспетчери;

Рекламна стратегія

Не потрібно забувати про рекламу. У нашому випадку варто вкласти великий шматок початкового капіталу, інакше не вдасться успішно стартувати. Підійде будь-яка реклама: радіо та телебачення, різноманітна поліграфія (листівки, візитки, газети та журнали) обов’язково інтернет. В даний час вам також знадобиться свій сайт, будьте активними в соціальних мережах. Не погано було б зареєструватись у мобільних додатках і на міських порталах. Зрештою, використовувати зовнішню рекламу на автомобілі. Таким чином, телефонний номер вашої служби таксі буде впізнаний та затребуваний завжди.

Залишити відповідь