Слот Thunder Bird

Увійдіть у містичну область історії, традицій та краси Північної Америки. Це не відео-слот про якесь футуристичне шоу. Подивіться на гарну зіркову ніч у слоті Thunder Bird, наданому GameArt. Це відео-слот із середньою та високою дисперсією, який безсоромно винагороджує лише гравців, які запускають бонусну гру. Чому це так? Читайте далі, і ви дізнаєтесь.

Слот Thunder Bird має сітку символів 5×3 із 20 фіксованими лініями, що означає, що ви не можете збільшувати або зменшувати кількість ліній у грі. На щастя, це дозволяє гравцям грати в гру зі скромними ставками. На Слотум Казино вхідна ставка на цьому слоті становить 0,20, тоді як хайролери та гравці, які просто люблять грати в гру з вищими ставками, можуть доходити до 10,00. Thunder Bird – помірковано мінливий слот. Ось чому ми сказали «на щастя», що ви можете грати у гру зі скромними ставками.

Основною перевагою слота є досить корисна бонусна гра, яка постачається з набором із 10 безкоштовних обертань. Чесно кажучи, звук не є оригінальним і не відповідає тому, що демонструють останні відеослоти. Тим не менш, ми насолоджуємось чітким, зоряним фоном. Крім того, символи є барвистими, деталізованими до досконалості. Це слот про племена та містику дикої природи. Громова Птиця – це Дикий Символ, зображений із блакитним орлом. У деякому сенсі це виглядає страшно, але ви все ще хочете побачити більше. Він може з’являтися тільки на барабанах 3, 4 і 5. Через це частота влучень не вражає.

За нашим досвідом, базова гра виявилася не такою прибутковою, як ми очікували. Однак, бонусна гра повністю заповнена за це. Призи чудові. Вам потрібно висадити 3 або більше символів розкиду в будь-якому місці на барабанах, щоб запустити вищезгадану бонусну гру. Моліться про більшу кількість символів тотему, тому що так ви отримуєте безкоштовні раунди.

Ця, здавалося б, звичайна, але дуже особлива функція допоможе вам у Mega і Epic Wins. Приводиться в дію з 3 або більше символами Scatter, з Sticky Wilds, з множниками, що збільшуються, і ви можете виграти додаткові безкоштовні спини, це бонусна гра «все включено». Зрештою, ви почнете грати в слот Thunder Bird з автогрою, чекаючи 3 або більше скаттерів на барабанах.

3-й барабан має Золотий Тотем на вершині, додаючи множник до Диких Символів. Після кожного обертання множник зростає до 5 разів. Протягом кількох останніх безкоштовних обертань весь барабан 3, 4 та 5 повинен бути покритий дикими символами. Ось чому це так корисно! Якщо ви не виграєте додаткові безкоштовні спини протягом перших 3 або 4 раундів, шанси на це зменшаться. Якщо ви граєте в гру без звуку, створюється враження, що ви граєте в популярний відео-слот. Аудіо є найслабшою ланкою в ланцюзі. Основою Thunder Bird від GameArt є визначна, щедра бонусна гра Free Spins. Перед тим, як почати грати, переконайтеся, що ви перезарядили свій грошовий баланс, оскільки для запуску бонусної гри може знадобитися деякий час.

Залишити відповідь