Скільки коштує відкрити інтернет-магазин

Скільки коштує відкрити інтернет-магазин. Відкриття інтернет магазину, що займається реалізацією легального сертифікованого товару, вимагає грошових вкладень. Але, як, скільки і куди вкладати? Ось питання, що постають перед початківцям бізнесменом. Зазвичай, статті витрат інтернет-магазину багато в чому відрізняються від витрат звичайного магазину. Скільки коштує відкрити інтернет-магазин з нуля. Відкриття інтернет магазину, що займається реалізацією легального сертифікованого товару, вимагає грошових вкладень. Але, як, скільки і куди вкладати?

Ось питання, що постають перед початківцям бізнесменом. Зазвичай, статті витрат інтернет-магазину багато в чому відрізняються від витрат звичайного магазину. Скільки коштує відкрити інтернет-магазин з нуля. Визначимо обсяг вкладень необхідних для відкриття інтернет-магазину: а) Кожне підприємство потребує реєстрації, потрібно буде визначитися з його формою, буде це ТОВ або ІП, за реєстрацію потрібно заплатити, також вам знадобиться відкрити особистий рахунок в банку, система Банк-Клієнт обійдеться приблизно в 300-500 $. б) Не дивлячись на те, що магазин віртуальний, пару реальних робочих місць для персоналу вам все ж доведеться організувати. Робочі місця потрібно обладнати спеціальною технікою, а саме: касовим апаратом, шредером, факсом, принтером, сканером, факсом. Загальний рахунок на таке обладнання складе близько 1500-2000 $.

в) Придбати офісні меблі. На це знадобиться близько 450-700 $. г) Встановить інтернет і телефонний зв’язок, витрати на установку, монтаж мережевого обладнання, на Wi-Fiроутер складуть приблизно 150 $. д) Витрати на зарплату веб програмісту, який створить сайт магазину, обійдуться в 400-1700 $. е) Витрати на рекламу інтернет-магазину становитимуть мінімум 1000 $. Загальні витрати для відкриття онлайн-магазину становитимуть мінімум 3800 $. Перед тим, як повністю вкласти всі грошові кошти в проект, варто проаналізувати дану нішу на комерційному ринку. Проаналізувати, чи буде магазин популярний, чи буде його товар спросовие.

Щомісячні витрати на підтримку успішної роботи магазину: а) Плата за оренду приміщення складе 300-600 $. б) Виплата зарплати бухгалтеру складе приблизно 200 $. в) Плата за інтернет і телефон складе 20-80 $. г) Виплата зарплати всьому персоналу магазина складе приблизно 500-1000 $ на одного працівника. Зарплата співробітників буде залежати, від того скільки їм вдалося продати одиниць товару. д) Витрати на придбання канцелярських товарів і матеріалів для оргтехніки складуть приблизно 100 $. е) Оплата за розміщення віртуального сервера Олайне-магазина складе 20-70 $ в місяць. Загальний витрата на роботу сайту і персоналу складе приблизно 1640-2940 $. Витрати все-таки відчутні, але все ж вони менше, ніж витрати на утримання звичайного магазину. Та й при грамотному підході, можна скоротити витрати, без шкоди функціонування магазину. Наприклад, не обов’язково орендувати розкішні приміщення, обладнання та оргтехніку теж можна поставити не саме дороге, найняти мінімум персоналу.

Для того, щоб прибуток від продажів легального онлайн-мгазіна становила 2000 $, потрібно реалізовувати продукцію на 8000 $, ця сума в два-три рази більше вкладених витрат на місяць. Уявімо, що прибуток від реалізації якогось продукту дорівнюватиме 10 $, тоді за місяць потрібно продати не менше 800 одиниць даного виду продукції, тобто 36 товарів за день.

Залишити відповідь