Швидкі побачення як бізнес

Швидкі побачення як бізнес далеко не нова ідея. Прийшла вона до нас із сполучених штатів. Рабин Яків Дево зі своєю дружиною Сью дуже переймалися тим, що в Америці єврейським дівчатам дуже складно познайомитися з єврейськими хлопцями. Так як у великому місті всі постійно чимось зайняті і немає часу на звичайні розмови, вони вирішили організувати швидкі побачення. І з 1998 року ця ідея швидко поширилася у всьому світі і стала популярною. Багато людей завдяки speed Dating (швидких побачень) знайшли собі пару чи добрих друзів.

Отже, що таке speed dating (швидкі побачення, експрес побачення)?

Це зустріч, за допомогою організатора, рівної кількості чоловіків та жінок з метою знайомства та побудови стосунків, а також приємного проведення часу та пошуку друзів, однодумців. Найчастіше зустрічі організовуються у кафе. Дівчата сідають з одного боку столів, а хлопці – з іншого. Через кожні 5-10 хвилин надходить сигнал, хлопці по колу пересідають від одного столика до іншого. Таким чином, усі присутні мають можливість познайомитись один з одним. За цей коротенький проміжок часу, який пари проводять за одним столом, у них є можливість розповісти про себе, свої захоплення, поставити питання, що їх цікавлять. Кожен присутній має свій бейджик з номером і листок зі списком учасників (так звана карта симпатій). Після закінчення зустрічі організатор звіряє списки, якщо пара має взаємну симпатію, то вони можуть обмінятися контактами і продовжити спілкування в майбутньому (або отримати інформацію з контактами на пошту).< /p>

Для організації бізнесу на швидких побаченнях вам насамперед знадобиться приміщення. Для цих цілей дуже добре підходять якісь кафе, клуби та ресторани, адже для них це теж вигідно. Крім плати за оренду вони ще запрацюють і на замовленій їжі та напоях. Ваше завдання, як організатора, забезпечити максимально комфортні умови для кожного учасника, а також замовити якісь легкі напої та закуски. Де ж шукати учасників? Відшукавши приміщення, переходьте до пошуку та підбору учасників. Слід провести анкетування, за допомогою якого можна судити про цілі та інтереси людини. Після цього вам як організатору буде значно простіше сформувати групу учасників. Бажано, щоб гості належали приблизно до однієї вікової категорії з суміжними (якоюсь мірою) інтересами.

Ідеальним варіантом буде створення власного сайту, або ж групи у соціальних мережах. Крім наданої інформації про місце та час проведення speed dating, там можна проводити анкетування для максимально вдалого вибору учасників для зустрічі. Також варто розмістити інформацію про захід у кафе (в якому все буде організовано), роздати листівки у пожвавлених місцях, розмістити рекламу на лавках. Чим більше людей будуть поінформовані, тим більша ймовірність гарного припливу гостей. /p>

Дохід

Вашим заробітком буде плата кожного учасника за відвідування speed dating. Сплативши оренду та організувавши мінімальне частування, сума, що залишилася, буде вашою винагородою за витрачений час і сили.

Швидкі побачення як бізнес — вибір будь-якого підприємця. Успіхів!

Залишити відповідь